Михайло Хлібородов


Михаил Хлебородов
Дата народження:
09 березня 1967

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Михайло Львович Хлібородов відомий в кіноколах як кліпмейкер і режисер. Народився 9 березня 1967 року в російській столиці. До цих пір живе і працює в Москві. У 1992 році отримав режисерську освіту в Державному інституті театрального мистецтва. Займався зйомками відеокліпів і рекламних роликів. Навесні 1992 року кліп Михайла «Коммерсант» здобув перемогу на Московському фестивалі реклами. Деякий час Хлібородов брав участь у створенні передач на Першому каналі, працював над шоу «Новорічна ніч-2008», робив відеозаставки і ролики на телебаченні. А також працював з компанією Art Pictures Group.

Частина творчого життя Хлібородов присвятив створенню відеокліпів для відомих музичних груп і окремих виконавців. Він співпрацював з російською групою «Мумій Троль», для яких зняв кліпи на пісні «Утєкай», «Кіт кота», «Дельфіни». Зробив відео для гурту «Білий орел» на пісню «А в чистому полі», для рок-груп «Бі-2», «Маша і ведмеді», зірок шоу-бізнесу таких як Валерія, Дмитро Маліков, Алсу, Богдан Тітомир, Алена Свиридова, Лайма Вайкуле, а також кілька кліпів для співачки Слави. Пізніше він запросив її на роль у свій фільм «Параграф 78».

У світ кінематографа Хлібородов спочатку потрапив як актор, зігравши одну з ролей у російській кримінальній комедії Григорія Константинопольського «Вісім з половиною доларів» (1999). Дебютував як режисер в 2007 році. За власним сценарієм Михайло поставив дві частини фантастичного бойовика «Параграф 78». На головні ролі він запросив Гошу Куценко та Володимира Вдовиченкова. Фільм вийшов на екрани взимку 2007 року, не залишив байдужими глядачів і привернув увагу професійних критиків.

У 2011 році Хлібородов працював над серіалом «Випереджаючи постріл», а наступного року почав роботу над картиною «Зовнішня загроза». Восени 2013 року глядачі змогли познайомитися з новим дітищем режисера - пригодницької комедією «Кур'єр з раю», головних героїв в якій виконали Єлизавета Боярська, Євген Ткачук та Гоша Куценко. Михайло Хлібородов є членом гільдії кінорежисерів Росії.
Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар