Том Голланд

Увійти через
Реєстрація
 

Том Голланд
 
Том Голланд (Tom Holland)
Дата народження: 01 червня 1996 1996-06-01
Біографія
 

Британський актор і режисер.

Томас Стенлі Холланд народився 1 червня 1996 року в Кінгстоні-на-Темзі, Лондон, Англія, Великобританія, у сім'ї фотографа Ніколь Елізабет Фрост і коміка Домініка Ентоні Холланда. У Тома є три брати. Холланд відвідував школу "Донхед" в Уїмблдоні, після чого вступив до коледжу Уїмблдону, який і закінчив у 2012 році. У той же час він навчався в Лондонській школі театрального мистецтва і технологій. Ще до початку кар'єри в кінематографі актор багато працював в театрі в багатьох постановках, серед яких були і мюзикли.

Дебют Тома в кіно відбувся в 2010 році з озвучення мультфільму "Аріетті з країни ліліпутів". Наступна велика робота в фільмографії Холланда з'явилася через 2 роки. Нею стала картина Хуана Антоніо Байони "Неможливе".

2013 рік для актора запам'ятався двома непоганими проектами, де він узяв участь: "Лок" Стівена Найта і "Як я тепер люблю" Кевіна Макдональда.

У 2015 році Том зіграв у стрічці Рона Ховарда "В серці моря", а ще через рік у фільмі братів Руссо "Перший месник: Громадянська війна", де йому дісталася роль Людини-Павука. Холланд також виконає роль цього персонажа в картинах "Людина-Павук: Повернення додому" (2017) і "Месники: Війна нескінченності. Частина 1" (2018).

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
8.8 / 10 Голосів: 6
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
19 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw