Пеггі Холмс - біографія, фільмографія та фото Пеггі Холмс - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Пеггі Холмс


Персона - Пеггі Холмс
Like
«Peggy Holmes»

Біографія

Пеггі Холмс - американська актриса, сценарист і режисер, а також танцівниця і хореограф. Зараз Пеггі працює на анімаційної студії «DisneyToon Studios».

Дебютувала в кінематографі Холмс як актриса, на початку 1980-х років, зігравши одну з невеликих ролей у драматичному серіалі «Тиха гавань». У 1984 році вона виконала роль Карен в телевізійному фільмі «Літо» режисера Аллана Аркуша і одну з ролей в комедійній стрічці Пола Джастмена «Gimme an« F »». Після цього була низка фільмів, де Холмс грала танцівниць: у телевізійній картині «Totally Minnie» режисера Скота Гарена (1988), в музичній драмі «У натовпі» Марка Розенталя (1988) і у фільмі жахів Кенні Ортега «Фокус-покус» (1993).

Після акторської практики Пеггі звернулася до режисури і сценарної майстерності. Дебют в якості сценаристки припав на 2004 рік, Холмс створила кілька частин («Belles on ice») до анімаційного комп'ютерного фільму «Mickey's Twice Upon a Christmas» («Міккі: І знову під Різдво») на студії «Disney Toon Studios».

Перша режисерська робота Пеггі вийшла в 2008 році. Сценарій до її мультфільму «Русалочка: Початок історії Аріель» писали Роберт Рис і Еван Спіліотопулос. У 2012 році разом з Робертом Ганнавейем Холмс створила мультфільм «Таємниця магічних крил», в якому також виступила одним зі сценаристів. А через два роки в лютому на екранах кінотеатрів можна було побачити новий пригодницький мультфільм від Пеггі Холмс - «Феї: Загадка піратського острова», який був знятий за її розповідю. Пеггі була натхненна книгою про Пітера Пена письменника Дж. М. Баррі, за якою більше 50 років тому Уолт Дісней створив свій легендарний мультфільм. Вся знімальна група підійшла до створення анімаційного фільму дуже серйозно, аж до того, що художники для створення максимально реалістичного судна на екрані заглибилися в теорію кораблебудування.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:


Ім’я:
19 вересня 2019
Ваш коментар