Джуліанна Хаф


Персона - Джуліанна Хаф
Like
Julianne Hough
Дата народження:
20 липня 1988

Рейтинг персони

7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Американська кантрі-співачка, актриса і танцівниця.

Народилася в Солт-Лейк-Сіті, Юта, США.

Повне ім'я - Джуліанна Александра Хаф.

Джуліанна є молодшою ​​з п'яти дітей у сім'ї, багато поколінь якої займаються танцями професійно.

Почала вивчати хореграфію в Центрі виконавчих мистецтв в Оремі, штат Юта, а взагалі Джуліанна танцює з дев'яти років. Джуліанна разом з братом Дереком, під опікою своїх танцювальних тренерів Коркі і Ширлі Баллас деякий час проживали в Лондоні, де проходили навчання в Італійській академії Конті. Тут вони вивчали пісню, театр, гімнастику і багато видів танців.

У п'ятнадцять років Джуліанна Хаф стала наймолодшою ​​танцівницею, і єдиною американкою, що зайняла перші місця в Міжнародному чемпіонаті латинського танцю в категоріях - юніори та молодь на Блекпулському Фестивалі Танцю. Через п'ять років в Лондоні, Хаф повернулася в США і жила з матір'ю навчаючись в академії Лас-Вегаса.

Брала участь в американській версії "Танців з зірками" на каналі АВС вигравши четвертий сезон.

Пізніше Хаф почала музичну кар'єру - перший сингл в стилі кантрі "Will You Dance With Me" був випущений в травні 2007 року. Дебютний альбом співачки, "Sounds of the Season: The Julianne Hough Holiday Collection", що вийшов в 2008 році, піднявся до 3 місця в Billboard 200. В 2009 році співачка провела свій перший сольний концерт, а в 2012 році запланований до виходу її другий альбом.

У кіно Хаф дебютувала епізодичною появою у фільмі "Гаррі Поттер і філософський камінь" (2001). В якості танцівниці брала участь в телевізійному ігровому-шоу "Покажи мені гроші" (2006). В 2010 році отримала роль в картині "Бурлеск", а в 2011 з'явилася у фільмі "Вільні".

В 2012 році Джуліанна Хаф отримала одну з головних ролей у мюзиклі "Рок на віки".


ПостериІм’я:
12 серпня 2020
Ваш коментар