Брайс Даллас Говард

Увійти через
Реєстрація
 

Брайс Даллас Говард
 
Брайс Даллас Говард (Bryce Dallas Howard)
Дата народження: 02 березня 1981 1981-03-02
Біографія
 

Американська актриса.

Брайс народилася у Лос-Анджелесі (Каліфорнія) в сім'ї голлівудського актора і режисера Рона Ховарда і письменниці Черіл Алей

У 2003 вона отримала ступінь Бакалавра образотворчих мистецтв в області Драми. У той час вона грала на Бродвеї в класичних п'єсах Бернарда Шоу, Уільяма Шекспіра і Антона Чехова. Ховард – також випускниця Steppenwolf Theatre Company в Чикаго і The Actors Center в Нью-Йорку.

Ховард з'являлася кілька разів як статист в батьківських фільмах до свого дебюту в головній ролі в 2004 році в драмі Алана Брауна "Книга кохання". Вона також виступала в багаточисельних постановках на нью-йоркській сцені, але її перша важлива роль була  фільм М. Найта Шьямалана "Таємничий ліс", на яку її затвердили без прослухування після того, як Шьямалан побачив її в бродвейському шоу. Після цього Ларс фон Трієр взяв її  на роль Грейс в "Мандерлеї" (2005). У 2006 році виходить нова спільна робота Ховард і Шьямалана – фільм "Дівчина з води". 

У травні 2007 вона з'являється у фільмі "Людина-павук 3", в цьому ж році Ховард приступила до зйомок у фільмі в "The Loss of а Teardrop Diamond". Ховард написала і зняла короткометражний фільм "Орхідеї" – частина серії "Reel Moments" журналу "Glamour", що фінансується "Cartier" і "Filmaid International". У 2008 році Ховард приступила до зйомок "Термінатора 4", в якому вона грає роль дружини Джона Коннора.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.5 / 10 Голосів: 6
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
25 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 17 грудня 2015 11:47
разве это не та актриса из новый человек паук 1и2
Рейтинг повідомлення: 0
 fk tw