Рон Ховард

Увійти через
Реєстрація
 
Рон Ховард
 
Рон Ховард (Ron Howard)
Дата народження: 01 березня 1954 1954-03-01
Біографія
 

Американський актор, режисер і продюсер. 

У 1977 році дебютував у фільмі "Велике автомобільне пограбування", продюсером якого був Роджер Корман. Ховард також написав сценарій для цього фільму і виконав в ньому головну роль. У 1985 році Рон Ховард разом з продюсером Брайаном Грейзером заснував кінокомпанію "Imagine Films Entertainment". 

Успіх, якого так і не діждався Ховард-актор, приходить до Ховарда-режисера в 1982 році після виходу в прокат стрічки "Нічна Зміна". Наступна картина "Сплеск" що вийшла в прокат в 1984 упевнено займає лідируючі позиції. Фільм режисера, що вийшов наступного року, фантастична мелодрама "Кокон", стає однією з етапних робіт для кінематографа тих років. 

Репутацію касового режисера Ховард набуває комедією "Батьки", закріплюючи свій статус, в 1991 році картиною "Зворотна тяга". Сатирична комедія "Газета" особливого успіху у глядача не має, не дивлячись на це режисерові вдається переконати кіностудію "Юніверсал" виділити йому 52 мільйони доларів на зйомки фільму "Аполлон 13". Фільм вийшов на екрани влітку 1995 року і був номінований на Оскар в дев'яти номінаціях. 

Ховард неодноразово підкорював Америку своїми фільмами. Це і "Грінч, викрадач Різдва" і фільм, що перевершив найсміливіші очікування режисера "Ігри розуму" (2001) - Ховард отримав дві премії "Оскар", за кращий фільм і кращу режисуру.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.0 / 10 Голосів: 3
Коментарі
 
Ім’я
20 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw