Гелен Гант


Helen Hunt
Дата народження:
15 червня 1963

Рейтинг персони

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Американська актриса, сценарист, режисер і продюсер.

Гелен Гант народилася 15 червня 1963 року в містечку Калвер-Сіті (Каліфорнія, США). Зніматися в кіно Гелен стала ще дитиною, проте справжнім проривом стала для неї головна роль в ситкомі «Без розуму від тебе», за яку вона отримала три «Золотих глобуса» і чотири премії «Еммі». За останні сезони шоу Хант отримала по $ 1 млн за серію, що робило її найбільш високооплачуваною актрисою того часу на телебаченні.

Такий неймовірний успіх змусив голлівудських босів запросити Гант на зйомки в кінопроектах. Її роль в романтичній комедії «Краще не буває» (1997) була відзначена «Оскаром». Критики пророкували Гант грандіозне майбутнє, однак її подальші роботи були прийняті досить холодно.

У двохтисячних, після закриття серіалу, актриса з'явилася у фільмах «Доктор «Т» і його жінки», «Заплати іншому», «Чого хочуть жінки» і «Ізгой». Гант повинна була виконати роль у фільмі «Ганнібал», але в кінцевому рахунку актрису замінили на Джуліанна Мур. У 2006 році вона з'явилася в маленькій ролі в фільмі «Боббі». Роль секс-сурогату Шеріл Коен Грін в трагікомедії 2012 року «Сурогат» знову привернула до актриси увагу критиків. За це перевтілення актриса знову висувалася на премію «Оскар», Гільдії кіноакторів США, «Золотий глобус» і BAFTA.

У 1999 році вийшла заміж за телеактор Хенка Азарія, але через рік вони разошлісь.С 2001 року актриса зустрічається з продюсером Меттью Карнаханом, а в 2004 році у них народилася дочка Макена Леї Гордон Карнахан.Постери
Ім’я:
21 вересня 2021
Ваш коментар