Анжеліка Хьюстон

Увійти через
Реєстрація
 

Анжеліка Хьюстон
 
Анжеліка Хьюстон (Anjelica Huston)
Дата народження: 08 липня 1951 1951-07-08
Біографія
 

Американська актриса, режисер і продюсер.

Народилася в Санта-Моніці, Каліфорнія (США). Її батько, Джон Хьюстон, був відомим актором і кінорежисером, а мати, Рікі Сома, - балериною і фотомоделлю . 

Хьюстон почала свою кар'єру з роботи моделлю в журналі "Vogue". У кіно дебютувала в картині батька "Прогулянка з любов'ю і смертю" (1969), потім вона неодноразово знімалася в його фільмах. Протягом десяти років знімалася в незначних ролях і лише в 1986 році отримала премію "Оскар" за роль в фільмі "Честь сім'ї Пріцци". Одна з відомих ролей Анжеліки - роль у фільмі "Сімейка Аддамс" (1993). 

У 1995 році Анжеліка знялася у фільмі Шона Пенна "Постовий на перехресті". Хьюстон не лише приголомшлива актриса - вона опробувала свої сили і в режисурі. У 1996 році Анжеліка зняла фільм по телевізійній новелі Дороті Елісон "Незакононароджений з Кароліни", а в 1999 році ще раз стала режисером, знявши фільм "Агнес Браун", який вона до того ж і продюсувала і в якому зіграла головну роль. В кінці 2001 Хьюстон знялася у фільмі "The Royal Tenenbaums", оригінальній картині, що мала великий успіх. 

Анжеліка п'ять разів номінувалася на "Еммі" за свої ролі на телебаченні. У 2005 році вона стала володаркою "Золотого глобуса" за роль Кері в телевізійному фільмі "Ангели із залізними зубами". З січня 2008 року Анжеліка знімається в серіалі "Медіум".

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
19 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw