Тимоті Хаттон - біографія, фільмографія та фото Тимоті Хаттон - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Тимоті Хаттон


Персона - Тимоті Хаттон
Like
«Timothy Hutton»
Дата народження:
16 серпня 1960

Біографія

 Американський актор і режисер.

Тімоті Хаттон народився в родині актора Джима Хаттона (1934-1979) і Мерилін Адамс, вчительки. Коли йому було три роки, батьки розійшлися і мати переїхала з Тімоті і його старшою сестрою в Бостон. Сім'я повернулася до Каліфорнії, коли йому було 12 років.

У віці 16 років розшукав батька і став жити у нього на час навчання в Fairfax High School. Після виконання ролі Нейтана Детройта в шкільному мюзиклі «Хлопці і лялечки» зрозумів, що хоче стати актором. За сприяння батьків починає кар'єру на телебаченні.

На телебаченні дебютував в 1979 роках епізодичними ролями в серіалах. Справжній дебют в кіно відбувся в 1980 році у фільмі Роберта Редфорда «Звичайні люди». За цю роль Хаттон був нагороджений «Золотим глобусом» і премією «Оскар» за кращу чоловічу роль другого плану. Свій Оскар він присвятив батькові, який помер роком раніше. В подальшому Хаттона очікувала ціла серія знаменитих фільмів: «Даніель» про Етель і Юліуса Розенберга, «Відбій», «Агенти Сокіл і Сніговик».

Знімався в головних ролях в міні-серіалах «П'ять днів до опівночі» і «Таємниці Ніро Вульфа» і серіалі «Вплив». У 2014 році виконує одну з центральних ролей в серіалі ABC «Американський злочин».


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:

ПостериІм’я
18 серпня 2019
Ваш коментар