Таїсія Ігуменцева


Таисия Игуменцева
Дата народження:
10 січня 1989

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Таїсія Ігуменцева - молодий російський кінорежисер, відома з фільму «Дорога на ...», який брав участь у конкурсній програмі Канського кінофестивалю в 2012 році. Народилася Таїсія в Москві 10 січня 1989 року. Навчалася в православній гімназії «Пересвет», при цьому паралельно відвідувала уроки гри на фортепіано. А також закінчила педагогічну гімназію № 1506 в Москві. Вільно володіє німецькою мовою після закінчення курсів іноземних мов в інституті Гете (при консульстві ФРН РФ). Осягала ази професії у ВДІКу на курсі у російського режисера Олексія Учителя. У 2006 році отримала диплом за спеціальністю режисури документального кіно.

Дебютна короткометражна робота «Факт» отримала визнання у вузьких колах кінематографістів, а також виграла спеціальний приз на фестивалі MSFF. У 2011 році працює над створенням короткометражної стрічки «Дорога на ...», яка вразила вже маститих кінокритиків на міжнародних фестивалях. Сюжет фільму обертається навколо головного героя - хлопця, який працює в магазині дивних товарів, а вечорами, рятуючись від самотності і рутини, йде в житлові квартали міста ошатно одягнений, і голосно кричить у нікуди, посилаючи всіх куди подалі. Таке дивне захоплення приводить його до знайомства з такою ж незвичайною дівчиною Лізою, в якій є щось дуже рідне і близьке для нього. У створенні проекту брав участь і Олексій Учитель, який разом з автором картини виступив як продюсер. Фільм завоював спеціальний приз «Future Shorts», автори стали володарями диплома лауреата фестивалю «Кінотавр» у категорії «Короткий метр» у 2012 році. А також стрічка брала участь у конкурсі студентських фільмів Сінефондасьон на 65-му Міжнародному фестивалі в Каннах, при цьому робота Ігуменцевої посіла перше місце.

У наступній своїй картині Таїсія на ролі запросила учасників попередньої своєї стрічки - Сергія Аброскіна і Анну Рудь, крім яких в кадрах можна побачити Максима Віторгана, Ірину Денисову та багатьох інших. Казкова історія «Віддати кінці», яка побачила світ взимку 2013 року, розповідає про жителів маленького села на краю Землі, які очікують наближення апокаліпсису.

У 2011 році Таїсія вийшла заміж за виконавця головних ролей своїх фільмів - актора Сергія Аброскіна.
Ім’я:
17 червня 2021
Ваш коментар