Макс Айронс

Увійти через
Реєстрація
 
Макс Айронс
 
Макс Айронс (Max Irons)
Дата народження: 17 жовтня 1985 1985-10-17
Біографія
 

Англо-ірландський кіноактор і модель.

Айронс народився у місті Камден, Лондон. Його батьки — ірландська актриса Шинейд К'юсак і англійський актор Джеремі Айронс. Він є онуком акторів Сіріла К'юсака і Морін Кілі.Його брат — фотограф Семюель Айронс.

Він навчався у школі Dragon School в Оксфорді, потім в Bryanston School в Дорсеті (з якого він був вигнаний незабаром після отримання срібла за стрибок у висоту), і закінчив Гілдхоллську школу музики й театру в 2008 році. Айронс страждав від дислексії в шкільні роки і батько відмовляв його від акторської кар'єрі.

У 2006 році Макс був випадково помічений фотографом Маріо Тестіно, завдяки якому з'явився у фотосесії Burberry та в інших рекламних кампаніях. У 2011 році Айронс зіграв роль Генрі в Червона Шапочка з зірками Амандою Сейфрід і Гері Олдманом. Макс зіграв Джареда Хоу в фільмі 2013 року Гостя, заснований на романі Стефані Майєр з однойменною назвою. У 2013 році знявся в телесеріалі «Біла королева», який знятий за однойменним історичним романом британської письменниці Філіппи Грегорі. У 2014 році вийшли два фільми за участю актора: «Жінка в золоті» і «Клуб бунтівників».

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.2 / 10 Голосів: 5
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
19 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw