Ґілліан Джейкобс


Gillian Jacobs
Дата народження:
19 жовтня 1982

Рейтинг персони

8.6 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 8

Біографія

Американська актриса.

Джилліан Джейкобс народилася в 1982 році в Піттсбурзі, штат Пенсільванія. У 2000 році вона переїхала в Нью-Йорк і навчалася в Джульярдська школі, одному з найбільших американських вищих навчальних закладів в області мистецтва.

Джейкобс дебютувала в кіно в 2005 році в неполучен популярність фільмі Building Girl. Пізніше вона виконала роль Адель Конгреу в трьох епізодах серіалу телеканалу NBC «Книга Данила». Крім ролей в кіно і на телебаченні, Джейкобс брала участь в постановках Офф-Офф-Бродвей театрів.

У 2008 році Джейкобс виконала головну роль у фільмі «Нічні сади», в цьому ж році вона зіграла ще в двох фільмах, які отримали широку популярність: «Задуха» (екранізація однойменного твору Чака Паланіка) і «Посилка» (екранізація оповідання Річарда Метісона). Починаючи з 2009 року, актриса знімалася в комедійному телесеріалі «Однокурсники». Після його закриття телеканалом NBC, було оголошено, що Джейкобс приєднатися до акторського складу серіалу «Дівчата», де зіграє другорядну героїню. Однак в кінці червня 2014 роки права на серіал «Спільнота» були передані сервісу Yahoo Screen, і контракт з Джилліан був продовжений.Постери
Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар