Кіт Джардін


Keith Jardine
Дата народження:
31 жовтня 1975

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американський актор і борець.

Кіт Гектор Джардін народився 31 жовтня 1975 року в Б’ютті, штат Монтана, США. Деякий час його сім'я жила у штаті Орегон, поки остаточно не базувалася в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. Там він відвідував Старшу школу Канога-Парк, де займався футболом і греко-римською боротьбою. Після цього Кіт вступив до коледжу "Pierce". Завершував здобувати вищу освіту Джардін у Нагірному Університеті Нью-Мексико в Лас-Вегасі. Закінчив він цей заклад зі ступенем у Людській діяльності та спорті. Майбутній актор працював персональним тренером, пожежником, футбольним тренером, шахтарем і мисливцем за головами. Згодом Кіт переїхав в Альбукерке, штат Нью-Мексико, де почав тренування для MMA. Саме в цьому виді змагань із бойових мистецтв Джардін і став популярним.

Дебют актора в кіно був у 2008 році з фільму "Пиво моїх коней". Уже через рік Кіт знявся в картинах "Адреналін: Висока напруга" і "Геймер".

2014 рік став дуже продуктивним для Джардіна, адже тоді він узяв участь у таких проектах, як "Джун Уїк", "Вроджена вада", "Драйвер на ніч".

Протягом 2016-2017 років у фільмографії актора з'явилися стрічки "Війна проти всіх" (2016), "Логан" (2017), а також серіал "Проповідник" (4 епізоди).
Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар