Маріанн Жан-Баптіст - біографія, фільмографія та фото Маріанн Жан-Баптіст - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Маріанн Жан-Баптіст


Персона - Маріанн Жан-Баптіст
Like
«Marianne Jean-Baptiste»
Дата народження:
26 квітня 1967

Біографія

Актриса, Режисер, Сценарист, Продюсер, Композитор.

Місце народження: Лондон, Англія, Великобританія.

Батьки артистки - будівельник і лікарка. Щоб задовольнити своє бажання грати в театрі і кіно, вчилася в Королівській академії драматичного мистецтва в Лондоні.

Взявши участь на початку 90-х в декількох проектах, стає популярною після ролі у стрічці Майкла Лі "Таємниці і Брехня" (1994), яка отримала кілька нагород, включаючи три нагороди на Каннському кінофестивалі. Крім того, за цей фільм потрапила в номінацію на Оскар, ставши першою чорношкірою акторкою, яка номінувалася на статуетку. До цього вона ще зіграла в постановці "Великий Великий Сором", яку теж поставив Майкл Лі, тому й запросив дівчину у свій фільм.

Прозустрічавшись деякий час з балетним танцюристом (трупа "Dankert") Еваном Вільямсом, виходить за нього заміж у 1996. У них одна дитина, хлопчик, якого звуть Паскаль.

Володіє хорошим голосом і почуттям ритму, тому пише тексти і музику. Записала кілька музичних альбомів, виконуючи блюз. Часто співпрацюючи з Майклом Лі, актриса виступає і як композитор для його фільму "Кар'єристки" (1997). Взявши хороший старт як на сцені, так і в кіно, артистка приймає запрошення для зйомок в багатьох хороших фільмах, іноді знімаючись в серіалах. Серед серіалів назви "Сини анархії", "Без сліду"... Для ролі в серіалі "Без сліду" дівчина спеціально навчилася американському акценту в англійській мові. Список фільмів складається з досить цікавих проектів, як то "Клітка" Тарсема Сінгха, "28 днів потому" Д. Бойля, "Містер Ревнощі" Ноа Баумбаха та інші. Паралельно з кіно, не полишає театр.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 2


Ім’я
19 серпня 2019
Ваш коментар