Ешлі Дженсен


Персона - Ешлі Дженсен
Like
Ashley Jensen
Дата народження:
11 серпня 1969

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Актриса.

Місце народження: Аннан, Дамфріс і Галлоуей, Шотландія, Великобританія.

Проявивши інтерес до акторської майстерності, після школи вступає до університету Queen Margaret, який знаходиться в Единбурзі. По закінченню університету деякий час виступає в британському Національному Молодіжному Театрі. У кіно прийшла з ролями в серіалах, заявивши про себе на телебаченні в кінці 80-х років. Прорив можна сказати пройшов з її роллю секретарки в серіалі студії BBC "З травня по грудень", після чого на неї звертають увагу як глядачі, так і локальна критика.

Знімаючись більше в серіалах, стає учасником вельми примітних проектів, серед яких її відзначать шанувальники творчості Ріккі Джервейс і Стіва Мерчанта. У цієї парочки актриса знялася в серіалі "Масовка", в якому продюсери іронічно показали будні парочки, що знімається в масовці різних проектів.

До кінця 90-х Ешлі Дженсен грає і в повнометражних стрічках, частину яких складають саме таки теле- і відеофільми, наприклад оскароносний фільм " Гармидер" (1999).

Перший десяток нульових приносить актрисі кілька нагород від British Comedy Awards (у 2005 році), а крім того кілька номінацій на престижну британську премію BAFTA. У цей же час помалу займається озвучкою різних анімаційних проектів, серед яких "Як приручити дракона" (2010), "Секретна служба Санта-Клауса" (2011) та ін. Актриса одружена з Теренсом Бігслі, з яким вона познайомилася на спільних зйомках одного проекту в 1999 році. Довгий час пара жила разом і тільки в 2007 вони зіграли весілля. У них є одна дитина, з якою вони на даний момент проживають в Лос-Анджелесі.Ім’я:
31 травня 2020
Ваш коментар