Олександр Жеребко


Александр Жеребко
Дата народження:
04 грудня 1984

Рейтинг персони

6.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 13

Біографія

Український режисер, актор, телеведучий і політик. 

Народився в Києві, Україна. Випускник "Голлівудської Кіношколи" (США); Інституту телебачення, кіно і театру, Київського Міжнародного Університету (Україна) і Римського університету "La Sapienza" (Італія).  

Олександр Жеребко має вищу кіношно-телевізійну освіту і вчену степінь. Тривалий час був головним режисером найпопулярнішого румунського телеканалу "TVR". 

Олександр Жеребко — режисер дуже великої кількості рекламних роликів, також, на його рахунку, музичні кліпи і всілякі телевізійні проекти. Неодноразово, займався режисурою "Eurovision". Олександр Жеребко більш відомий як режисер телебачення, оскільки, в основному, займається телевізійною режисурою (не лише на Україні, але і далеко за її межами). Має світове визнання і безліч винагород, у тому числі і Гран-прі. 

Його театральні роботи включають такі постановки як "За двома зайцями", "Її величність Аоі", "Ювілей", "Лісова пісня" та інші. Знімався у фільмах "Боксери віддають перевагу блондинкам" (2009), "1941" (2009).
Ім’я:
21 червня 2021
Ваш коментар
ГостьЛюбовь
ГостьЛюбовь 25 жовтня 2012 17:54
0
Надо посмотреть его работы, чтобы быть знакомым с его творчеством. Удачи и успехов Александру в творчестве и в личной жизни! У него все еще впереди.
.
Людмила
Людмила 08 липня 2010 07:24
0
Дорогая Люба,ничего ты в людях не понимаешь!!!! Он просто замечательный!!! Если бы все были мужики такими,как Сашуня!!!!!Он очень добрый,надежный и вообще......ОН ПРОСТО СУПЕРОВЫЙ ЧЕЛОВЕК!!!!!!!!И как актер-замечательный!!!!!!!!!
.
Люба
Люба 05 березня 2010 20:17
0
Человек так себе,со своими недостатками.Актёр тоже не очень.
.
Ангелина
Ангелина 26 листопада 2009 13:04
0
Человек - СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.