Сергій Жигунов - біографія, фільмографія та фото Сергій Жигунов - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Сергій Жигунов


Персона - Сергій Жигунов
Like
«Сергей Жигунов»
Дата народження:
02 січня 1963

Біографія

Актор, сценарист, продюсер, режисер.

Місце народження: Ростов-на-Дону, СРСР (Росія).

Батько Сергія Жигунова теж був актором, виступаючи на сцені Театру драми Палацу культури заводу "Ростсільмаш". У дитинстві любив читати, грати у волейбол, захоплювався музикою, навіть грав на гітарі. Однак, при всіх цих захопленнях він доставляв чимало турбот шкільним викладачем. Він часто прогулював уроки, зривав їх, за що був вигнаний директором його першої школи. Доучувався він вже в іншій школі.

Після школи він в 1980 році вступає в театральне, яким стало Щукінське училище, звідки його знову виганяють як "профнепридатність". Прада однією з причин були його обурення з приводу того, що "щукінцям" не можна було зніматися в кіно, поки вони вчаться. Пішовши він повертається додому в Ростов-на-Дону, де якийсь час грає в театрі юного глядача. Через два роки він вирішує відновитися в Щукінському училищі, яке вдало закінчує в 1996. У кіно дебютує в 1883 році з роллю в "Клятвенному напису" (ТБ), однак саму широку популярність йому приніс персонаж в пригодницькому серіалі "Гардемарини, вперед!". Коли актор проходив проби на фільм, його якраз призвали в армію, правда з причини деяких обставин він був узятий в акторський штат.

У період з 2000 по 2004 рр. був президентом Гільдії акторів кіно Росії. Виступав як член журі Вищої Ліги КВН. У 2013 році на екрани виходить його режисерська робота "Три мушкетери", яка пізніше була випущена у вигляді міні-серіалу.

Одружений на Вірі Новікової, проте під час зйомок в серіалі "Моя прекрасна няня" в період з 2006 по 2008 деякий час був у відносинах з Анастасією Заворотнюк. У актора дві доньки, перша - Марія, а друга - Анастасія, приймальня від шлюбу з Вірою Новіковою. Однак обох артист дуже любить і вважає рідними.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:


Ім’я
15 вересня 2019
Ваш коментар