Дакота Джонсон


Dakota Johnson
Дата народження:
04 жовтня 1989

Рейтинг персони

8.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 10

Біографія

Американська актриса і модель.

Дакота Маї Джонсон народилася 4 жовтня 1989 року в Остіні, штат Техас, США, в акторській родині Мелані Гріффіт і Дона Джонсона. У неї є шестеро зведених братів і сестер. Спочатку майбутня актриса ходила в школу в Аспені, штат Колорадо. Після цього вона продовжила навчання в школі Santa Catalina в Монтерей, штат Каліфорнія. Останньою школою в житті Дакоти стала New Roads в Моніці, штат Каліфорнія. У дитинстві захоплювалася танцями і модельним майстерністю. У неї є шведські, норвезькі, англійські і німецькі корені.

Дебют в кінематографі для Джонсон відбувся в 1999 році з фільму "Жінка без правил".

Після цієї роботи була велика перерва. Тільки в 2010 році актриса виконала невелику роль в картині Девіда Фінчера "Соціальна мережа". Через рік вона знялася в стрічці Даніела Бернза "Страшно красивий".

2012 рік у кар'єрі Дакоти запам'ятався роботами в проектах "Мачо і ботан" і "Трошки одружені", а також в серіалі "Бен і Кейт".

У 2014 році Джонсон взяла участь в непоганому фільмі Скотта Во "Need for speed: Жага швидкості".

2015 рік став дуже продуктивним в кар'єрі актриси. Тоді вона зіграла, напевно, свою найвідомішу роль журналістки Анастейші Стіл в картині "П'ятдесят відтінків сірого". У лютому 2017 року виходить сиквел цієї стрічки. У тому ж 2015 були такі проекти, як "Чорна меса" і "Великий сплеск".

У 2016 році Дакота Джонсон виконала головну роль у фільмі Крістіана Діттера "В активному пошуку".Постери
Ім’я:
12 травня 2021
Ваш коментар