Камалія Камалія


Камалия Камалия

Рейтинг персони

6 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Українська співачка і актриса. 

Народилася в Забайкаллі, Читинська область, Росія. Справжнє ім'я - Наталля Шмаренкова

Коли Камалії виповнилося три роки, сім'я переїхала до Будапешта, там дівчинка танцювала і співала у вокально-хореографічному ансамблі "Дзвіночок", а потім в дитячому хорі. Потім сім'я знову переїхала, цього разу до Львова. 

Закінчила середню музичну школу по класу скрипки, а також студію оперного співу. Брала участь у всіляких фестивалях, на яких майже завжди займала перші місця. Після одного з фестивалів співачку запросили у відомий вокальний ансамбль "Галицька перлина", де вона співала півтора роки. 

В 1993 році Камалія стала лауреатом "Червоної Рути", потім стала переможницею конкурсу "Телешанс – зірки" у Москві і почала отримувати запрошення в солідні концерти, тури. Тоді співачка твердо вирішила присвятити себе естраді. Незабаром Камалія працювала вже з групою, почавши при цьому записувати свої пісні. Як краща вокалістка коледжу вона отримала запрошення на гастролі до Польщі, де співала півроку. 

Камалія звернула на себе увагу на конкурсі "Море друзів"- Ялта-96, де стала призеркою. Перемігши на декількох фестивалях, Камалія стала виступати самостійно. У 1997 році Камалія закінчує естрадно-цирковий коледж. 

В 1997 році виходить перший альбом "В Стилі Техно". 

В 2008 році перемогла в Міжнародному конкурсі "Місіс Світу", ставши владаркою титулу "Місіс Світу 2008" і діамантової корони. 

У кіно дебютувала зігравши одну з головних ролей в фільмі "Чоловік моєї вдови" (2010).
Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар
Гість
Гість 14 квітня 2017 19:36
0
Співачка і актриса? Скоріше, дружина багатого бізнесмена.
.