Пом Клементьєфф


Pom Klementieff
Дата народження:
03 травня 1986

Рейтинг персони

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Французька актриса.

Пом Клементьефф народилася 3 травня 1986 року в місті Квебек, з матір'ю-кореянкою і французько-російським батьком, який працював там консулом при уряді Франції. У неї був один старший брат. Її батьки вибрали ім'я «Пом», тому що ім'я схоже за вимовою двох корейських слів «весна» (봄) і «тигр» (범). Клементьефф жила в Канаді всього рік, перш ніж її сім'я багато разів подорожувала через роботу батька, і вона жила в Японії і в Кот-д'Івуарі, перш ніж оселитися у Франції. Пізніше Клементьефф сказала, що подорож в ранньому віці дало їй «циганську душу». Батько Клементьефф помер від раку, коли їй було п'ять років, а її мати була шизофреніком і не могла доглядати за дітьми, тому Клементьефф виховували її дядько і тітка. Її дядько помер в тому час, коли їй було 18 років, юи і її брат покінчив з життям самогубством в свій 25-ий день народження. Клементьефф відвідувала юридичну школу після смерті її дядька, щоб заспокоїти її тітку, але не знайшла привабливу кар'єру. Вона також працювала офіціанткою і продавщицею у Франції. Вона почала виступати в 19 років в театральній школі Cours Florent в Парижі. За кілька місяців до її освіти вона виграла театральне змагання, яке подарувало їй безкоштовні уроки протягом двох років з кращими вчителями школи.

Першою професійною акторською роботою Клементьефф був французький незалежний фільм «Життя після нього» (2007), виконуючи роль пасербиці головного героя, якого зіграла Катрін Деньов. Зйомки її сцен займали три дні. Під час однієї сцени, Клементьефф повинна була підштовхнути когось по сходах, але сама випадково впала вниз по сходах, і режисер Гаель Морель зберіг цей знімок в останньому фільмі. Її першою провідною роллю став фільм «Вовк» (2009). Під час зйомок Клементьефф залишилася в таборі, де температура впала набагато нижче нуля. Під час зйомок вона дружила з кочівниками, які там жили, працювали зі справжніми вовками, їздили на оленях і плавали з конем в озері.

Клементьефф дебютувала в Голлівуді і займала найвище становище на сьогоднішній день в фільмі режисера Спайка Лі «Олдбой» (2013), який є ремейком однойменного південнокорейського фільму. Вона виконувала роль Хенг-Бока, охоронця антагоніста, якого грав Шарлто Коплі. Прихильниця оригінального фільму, Клементьефф почула про роль через Роя Лі, продюсера ремейка, і взяла уроки боксу після вивчення ролі, пов'язаної з бойовими мистецтвами. Після демонстрації її боксерських навичок під час прослуховування Лі попросив її повернутися додому і повернутися в жіночому одязі і макіяжі, як її персонаж у фільмі. Клементьефф придумала ім'я Хенг-Бок, після того, як Лі попросив її досліджувати можливі імена для персонажа.

Клементьефф переїхала в Лос-Анджелес після того, як фільм «Олдой» був знятий і почав проводити більше голлівудських прослуховувань. Вона продовжувала захоплюватися тхеквондо після фільму, і мала фіолетовий пояс з літа 2014 року. Наступною її роллю став фільм «Hacker's Game» (2015), в якому вона грає хакера в порівнянні з Лісбет Саландер з роману «Дівчина з татуюванням дракона». Клементьефф знову використовувала свої навички боксу у фільмі, і через низький бюджету фільму вона повинна була зробити свій власний макіяж і вибрала свій власний гардероб. Це була її ідея пофарбувати волосся в фіолетовий колір для ролі, на яку режисери спочатку заперечили, але пізніше погодилися. Вона приєдналася до кінематографічної всесвіту Марвел в ролі Мантис у фільмі «Вартові Галактики. Частина 2".Постери
Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар