Джонні Ноксвіл


Персона - Джонні Ноксвіл
Like
Johnny Knoxville
Дата народження:
11 березня 1971

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американський актор, продюсер і сценарист.

Філіп Джон Клепп-молодший (він же Джонні Ноксвіл) народився 11 березня 1971 року в Ноксвіллі, штат Теннесі, США, в родині продавця машин і шин Філіпа Клеппа-старшого і вчителя в недільній школі Лемойн Клепп. У 1989 році Джонні закінчив середню школу "South-Young" в рідному місті. Після цього він переїхав в Лос-Анджелес, штат Каліфорнія. Спочатку Ноксвіл знімався в рекламах. Акторської майстерності він навчався в Академії драматичного мистецтва в Пасадені, штат Каліфорнія.

Дебют в кінематографі для Джонні був в 1995 з ролі у фільмі "Desert Blues".

У 2000 році Ноксвіл спробував себе як сценарист шоу "Диваки", з яким він ще працював довгий час. Крім того, в тому ж році він зіграв в картині "Бар "Бридкий койот".

Через 2 роки актор виконав роль другого плану в стрічці "Люди в чорному 2".

За 2004 і 2005 роки Джонні взяв участь у фільмах "Широко крокуючи" (2004), "Королі Догтауну", "Дурні з Хаззарда" (обидва 2005).

2013 рік став дуже продуктивним в кар'єрі Ноксвіла. Тоді він знявся в картинах "Фільм 43", "Повернення героя" і "Нестерпний дід", а для останньої він навіть працював над сценарієм.

У 2014 році актор взяв участь в озвучці Леонардо зі стрічки "Черепашки-ніндзя".

Джонні Ноксвіл був двічі одружений. Від першого шлюбу з Мелані Лінн Кейтс у нього є дочка Медісон. Вдруге актор одружився з Наомі Нельсон. У пари є двоє дітей.


ПостериІм’я:
03 серпня 2020
Ваш коментар