Себастьян Кох


Sebastian Koch
Дата народження:
31 травня 1962

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 4

Біографія

Німецький актор Себастьян Кох безперечно один з найуспішніших і багатогранних акторів Німеччини. Народився 31 травня 1962 року в місті Карлсруе у ФРН, дитячі роки пройшли на Заході Німеччини в місті Штутгарті. Мати майбутнього актора працювала вихователем у дитячому будинку і кілька років, Кох провів у цьому закладі під опікою власної матері. У юнацькі роки Себастьян мріяв стати вчителем музики, займався грою на гітарі і марив про музичну кар'єру. Але в середині 70-х його надихнув Штутгартський театральний режисер Клаус Пейман. Так Кох вирішив перекваліфікуватися і стати актором. Професії навчався з 1982 по 1985 рік у Мюнхені в знаменитій школі акторської майстерності Otto-Falckenberg-Schule. Свою театральну кар'єру Кох почав в мюнхенському театрі Jugend, де з'являвся в різних образах в театральних постановках німецьких режисерів. Його можна було побачити у виставах за творами Шіллера, Гете і Уітбі.

З середини 80-х почався новий виток акторської кар'єри Коха - на телебаченні. Він знявся в епізодах декількох серіалів («Інспектор Кресс», «Місце злочину», «Деррік», «Справа на двох»). А в 1991 році виконав головну роль у французькій драматичній кінострічці Рене Алліо «Транзит». У 90-х актор виконував ролі в різних трилерах, детективних історіях, до 1997 року, в період якого на телеекрани вийшов фільм «Todesspiel» Генріха Брелера. У цьому документальному трилері Себастьян виконав роль Андреса Бааде, після чого акторська кар'єра пішла в гору. Через 5 років в 2002-му, Кох був нагороджений на фестивалях у різних телевізійних номінаціях, у тому числі удостоєний престижної німецької премії Grimme-Preis за роль у телевізійному фільмі «Танець з дияволом - Викрадення Ріхарда Еткера» (2001) і за роль Клауса Манна в міні-серіалі «Сім'я Манн - Столітній роман» (2001), також другий фільм удостоївся звання «Телевізійне подія року-2002» і отримав призи на Баварському телефестивалі. Ще однією подією стала участь в серіалі інтернаціонального виробництва «Наполеон» (2002) режисера Іва Сімона. Тут Кох ділив знімальний майданчик з відомими Жераром Депардьє, Крістіаном Клавье, Ізабеллою Росселліні і Джоном Малковичем. Роль в цьому серіалі принесла Коху великий успіх і визнання широкої глядацької аудиторії.

Після цього в кар'єрі актора стало з'являтися все більше ролей у фільмах з сюжетами історичної тематики (наприклад: роль у кримінальній військовій драмі «Амінь» Коста-Гавраса, «Принцеса Марія Бонапарт» з Катрін Деньов, в головній ролі в міні-серіалі «Шпеєр і Гітлер »(2005) Генріха Брелера). Себастьяна можна побачити в абсолютно несхожих образах в ряду фільмів різних жанрів: військовій драмі «Чорна книга» Пола Верховена, сімейній комедії «Руді - гончий порося», пригодницькому серіалі «Морський вовк» Майка Баркера, німецькій мелодрамі «Еффі Бріст», відомій драматичній кінострічці «Похмуре Воскресіння», трилері «Маніпуляція», в серіалі в жанрі фентезі «Камелот», в останній серії популярного бойовика з Брюсса Уіліссом «Міцний горішок: Чудовий день щоб померти» та інших фільмах. У 2013 році Себастьян Кох знявся в одній з головних ролей драматичної стрічки Гетца Шпільмана «Жовтень Листопад», взяв участь у телевізійному трилері Рідлі Скотта «Ватикан» і займався озвученням персонажа Хайнса Уіттмера в документальному історичному фільмі «Галапагоська справа: Сатана в Раю». Зараз продовжує зніматися відразу в декількох проектах у Великобританії, Бельгії та США. Крім кінематографічної діяльності в 2006 році повернувся на театральну сцену.

Після довгої відсутності театральні гурмани побачили його в ролі Лорда Горінг у виставі «Ідеальний чоловік» за Оскаром Уайльдом.Постери
Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар