Клавдія Коршунова


Клавдия Коршунова
Дата народження:
08 червня 1984

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Клавдія Олександрівна Коршунова - російська актриса в театрі і кіно, відома глядачам за фільмами «Відрив» (2007), «Печорін» (2011) і «Дубровський» (2014).

Клавдія народилася 8 червня 1984 року в Москві. Коршунова є продовжувачкою творчої династії: прабабуся Клавдії, Клавдія Миколаївна Єланська - провідна актриса театру МХАТ, прадід - Ілля Якович Судаков також працював в МХАТі, обіймаючи посаду режисера і актора, дідусь, Віктор Коршунов - народний артист і директор Малого театру, бабуся - народна артистка Російської Федерації, а також художній керівник театру «Сфера» у Москві - Катерина Єланська. Батько Клавдії - відомий діяч в театральних колах, він є режисером і актором Малого театру, а також з'являється у складі трупи Московського театру «Сфера». Для мами актриси театр також є невід'ємною частиною життя - Ольга Семенівна Леонова працює художником-постановником в театрі «Сфера». Брат Клавдії, Степан Коршунов також пов'язаний з мистецтвом - у творчому середовищі він зарекомендував себе як талановитий актор (працює в Малому театрі), а також режисер кіно.

Батьки назвали Клавдію на честь своєї відомої прабабусі, яка стояла біля витоків творчої династії. Клавдія-молодша росла всебічно розвиненою дитиною, але, без сумнівів, батьківські гени дали про себе знати, ще під час навчання в школі (англійська спецшкола №31) Клавдія брала участь у шкільному театральному гуртку під керівництвом актора театру і кіно Ігоря Ясуловича. Завдяки творчій родині з ранніх років Коршунова знала всю акторську «кухню» зсередини, і бути актрисою не бажала, вона була впевнена, що така професія не може нормально забезпечити людину. Клавдія спочатку хотіла пов'язати своє життя з юридичними науками або психологією, тим не менш, доля розпорядилася інакше, і вже в 2004 році Коршунова стала випускницею Вищого театрального училища імені Щепкіна. Першим наставником Клавдії, як в інституті, так і за його межами став дідусь - Віктор Коршунов. У планах Коршунової було продовження навчання, але вже на факультеті режисури, але випускний курс прийшла оцінити народна артистка Росії Галина Волчек і прийняла Клавдію в акторську трупу театру «Современник». На сцені цього театру Коршунова брала участь у виставах «Біси» за Достоєвським, «Шарманка» за твором Андрія Платонова, «Пігмаліон» по Бернарду Шоу, «Мамапапасинсобака» по Біляну Сребляновичу та багатьох інших. Також театральні гурмани могли побачити актрису в спектаклях Театру Націй і постановках Малого театру. За досягнення в театральній справі в 2014 році актриса була нагороджена престижною театральною премією імені Андрія Миронова «Фігаро», де перемогла в номінації «Кращі з кращих».

У кіно Коршунова вперше знялася в 21 рік, відразу після закінчення інституту. Її дебютною роллю стала Наташа, донька полковника Лукіна з фільму Андрія Прошкіна «Солдатський декамерон». Також в цьому ж році (2005), актрису можна було побачити в серіалах «Олександрівський сад» і «Щастя ти моє». Перші ролі привернули увагу до персони юної актриси в кіноколах. Через рік Клавдія з'явилася на широких екранах вже в головній ролі - Рити у фантастичній драмі Миколи Хомеріки «Дев'ять Сім Сім», а напарником по знімальному майданчику став Федір Лавров. Також у 2006 році актриса виконала ще одну роль - Ірми в кримінальному серіалі режисерів Сергія Маца і Рушана Іксанова «Острог. Справа Федора Сеченова ». А в 2007 Клавдія знялася у Олександра Міндадзе в його драмі «Відрив» в ролі Тетяни.

Творча біографія актриси налічує більше 25 ролей у фільмах і серіалах різних жанрів. Коршунова знялася в головних ролях серіалу «Московський дворик» (2009), де грала разом зі своїм батьком, драмі Шарунаса Бартаса «Євразієць» (2009), телевізійному фантастичному фільмі «Хранителі мережі» Дмитра Матова, мелодрамі Івана Савельєва «Каденції» та багатьох інших фільмах.

У 2013 році Клавдія зіграла разом з Сергієм Гармашем в пригодницькому фільмі Олега Галіна «Путівка в життя» і виконала головну роль Маші у драмі Олександра Вартанова і Кирила Міхановського «Дубровський», разом з нею в головних ролях знявся Данило Козловський. Після цього актриса працювала над ролями в серіалах «Інквізитор» і «Травневі стрічки».




Ім’я:
27 липня 2021
Ваш коментар