Еліс Крайдж


Персона - Еліс Крайдж
Like
Alice Krige
Дата народження:
28 червня 1954

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Південноафриканська актриса.

Еліс Мод Кріге народилася в місті Апінгтон в державі ПАР в родині лікаря німецького походження Луїса Кріге і клінічного психолога Пет Кріге. Обидва її старших брата - Джейк і Люк - також стали лікарями. Згодом сім'я переїхала в Порт-Елізабет. У 1975 році вона закінчила Університет Родса (ПАР), отримавши ступінь бакалавра з психології та драмі.

В кінці сімдесятих Еліс Кріге переїхала в Лондон, де в 1979 році дебютувала в телефільмі «Повість про два міста». Її проривом в кар'єрі стала роль у фільмі 1981 року «Вогненні колісниці», який виграв чотири премії «Оскар», після чого вона знялася в трилері «Історія з привидами» [4]. У наступні кілька років Кріге домоглася успіху завдяки ролям на театральній сцені, в тому числі і виступаючи з Королівської Шекспірівської компанією в 1984-85 роках. У другій половині вісімдесятих вона була помітна в фільмах «Цар Давид» з Річардом Гіром і «Пьянь» з Міккі Рурком. Також вона зіграла головну роль в малоуспішною голлівудської мелодрами 1988 року "Побачимося вранці»

Кар'єра Еліс Кріге на великому екрані пішла в гору на початку дев'яностих завдяки негативним ролям. Вона зіграла Королеву заборгованих у фільмі 1996 року «Зоряний шлях: Перший контакт», за яку отримала Премію «Сатурн» за кращу жіночу роль другого плану, а також знялася в картинах «Сновиди», «Приховано в Америці», «Аманда», « Сутінки крижаних німф »,« Вампірениш »і ряді інших. На телебаченні вона знялася в міні-серіалі «Динотопия», а також вестерні «Дедвуд». У 2004 році вона зіграла погану матір знаменитої Наталі Вуд в біографічному фільмі Пітера Богдановича «Загадка Наталі Вуд», а в наступному році втілила образ акторки Джоан Коллінз в телефільмі «Династія: За лаштунками сексу, жадібності і інтриг».

У 2006 році Еліс Кріге зіграла роль головного антагоніста у фільмі «Сайлент Хілл». А останніми роками вона також була помітна завдяки ролям у фільмах «Самотні серця», «Контракт», «Десятидюймовий герой», «Соломон Кейн», «Шкіра» і «Учень чародія».


ПостериІм’я:
04 серпня 2020
Ваш коментар