Беттіна Кестер


Bettina Köster

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Музикант, співачка, композитор, музичний продюсер.

Місце народження: Герфорд, Німеччина.

Музику вивчала в Берлінському університеті Мистецтв. Закінчивши навчальний заклад у 1978 році, восени того ж року вона стає учасницею андерграунд групи DIN A Testbild, де грала на саксофоні. Через рік вона грає в групі Projekt Mania D., склад якої повністю складається з дівчат. Дівчата в підсумку виходять на такий рівень, що виступають у вельми престижних клубах Нью-Йорка. У тому ж 1979 році відкриває в Нью-Йорку заклад Eisengrau, де крім продажу деяких тематичних продуктів, транслюється кіно з плівки 8 мм, проходять локальні покази андерграунд моди. Пізніше це все перетікає у видавництво невеликого музичного журналу, який так і називається - "Eisengrau".

У період з 1981 по 1984 Кестер грає у складі групи Malaria!, Найвідомішим хітом якої є пісня Kaltes klares Wasser, що отримала популярність на міжнародному рівні. Сама ж група виступає в таких культових місцях, як Mudd Club і Studio 54. У 1985 році музикант з'являється в січневому випуску журналу Playboy, ставши учасницею статті The Girls of Rock 'n' Roll. Живе ж Беттіна в Нью-Йорку, облаштувавшись там в 1983 році, залишившись до 2001 року.

У 1998 році пише музику для короткометражки Ізабель Хегнер "Перечниця", яка на Берлінському кінофестивалі отримує Приз Teddy за кращий короткометражний фільм. Другий раз вона пише саундтрек для фільму "Солдат Жаннетт", який виходить на екрани в 2013 році. Зараз Беттіна Кестер проживає на півдні Італії.




Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар