Карін Кусама


Персона - Карін Кусама
Like
Karyn Kusama
Дата народження:
21 березня 1968

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американський режисер.

Кусама виросла в Сент-Луїсі, Міссурі в родині дитячого психіатра Харуо Кусама і шкільного психіатра Сьюзан Кусама (в дівоцтві МакГуайр (McGuire)). Її батько японець за національністю, а мати європеоїдної раси. Кусама закінчила школу en: Ladue Horton Watkins High School в Сент-Луїсі. У 1990 р Кусама отримала ступінь бакалавра медіатехнологій кіно і телебачення в Школі Мистецтв (en: Tisch School of the Arts) Нью-Йоркського університету.

Після закінчення університету, де вона виграла приз за кращий фільм, який називався Спляча красуня (Sleeping Beauties,), Кусама працювала як редактор документальних фільмів, творець незалежних фільмів і віедокліпов, няня і займалася фарбуванням будинків. У той час, коли вона працювала нянею вона зустріла кінорежисера (Джона Сйелза) і протягом трьох років працювала його асистентом, поки він працював над фільмами Зірка шерифа (фільм, 1996), Люди з рушницями і Лімбо. Під час роботи на Джона Сейлза вона продовжувала прісать кіносценарії. У 1992 р Кусама почала займатися боксом в спортзалі en: Gleason's Gym в Брукліні з тренером Гктором Рока (Hector Roca). В цей час вона почала збирати ідеї для фільму en: Girlfight, але почала писати сценарій тільки через два роки.

У віці 27 років Кусама написала сценарій і зняла дебютний фільм en: Girlfight. Два роки пішло на пошук фінансування для фільму, тому що вона наполягала, що головну роль повинна грати латиноамериканська актриса, а не яка-небудь відома актриса європеоїдної раси. Незадовго до того, коли надії на фінансування майже зникли фільм Girlfight був повністю профінансований кінорежисером Джоном Сейлз, у якого вона працювала асистентом в цей час і хто був її наставником. Фільм був представлений в 2000 р і виграв приз за кращу режисуру і приз журі на кінофестивалі «Санденс», а також взяв приз на Канському кінофестивалі. Незалежний фільм з бюджетом близько 1 мільйона доларів був тепло прийнятий критиками. Однак доходи від прокату склали лише $ 1,667,000, що порахували досить малим доходом; з тих пір він став класичним прикладом «ефекту Санденс».

У 2005 р Кусама знімає другий фільм Еон Флакс в студії Paramount Pictures в якому знялася в головній ролі Шарліз Терон і який мав бюджет в $ 62,000,000. Фільм був представлений продюсером студії Парамаунт Шеррі Лансінг, але після його відходу фільм був значною мірою перероблений і відрізнявся від бачення самої Кусама. Після цього Кусама заявила, що більше ніколи не буде працювати над фільмом, де не зможе контролювати створення остаточної версії. У 2009 Кусама випустила фільм Тіло Дженніфер за сценарієм Діабло Коді. Прокат фільму приніс близько $ 31,000,000 при початковому бюджеті в $ 16,000,000. У 2015 р Кусама знімає фільм Запрошення, фільм жахів, сценарій до якого написали чоловік Кусама Філ Хей і його партнер Метт Манфреді, а в головній ролі знявся Маршалл-Грін, Логан. Фільм був профінансований компанією en: Gamechanger Films, яка фінансує фільми, зняті жінками-режисерами. Фільм був з великим успіхом представлений на фестивалі South by Southwest. Для показу фільм був придбаний мережею кінотеатрів en: Alamo Drafthouse Cinema. Частково натхнення для зйомок фільму Кусама, Хей і Манфреді знайшли в особистому досвіді втрат. Брат Кусама, Кевін, загинув молодим в Нью Йорку разом зі своїм близьким другом. фільм обійшовся в мільйон доларів.

У 2015 р Кусама початку регулярно працювати на телебаченні в якості режисер серіалів, таких як Зупинись і гори, Casual, і Мільярди. В даний час Кусама початку режисерувати фільм Breed, по історії жахів, написаної Скоттом Спенсером під псевдонімом Чейз Новак. Сценарій до фільму буде написаний чоловіком Кусама Філом Хеєм і його партнером Меттом Манфреді. У 2017 р Кусама зняла частину антології жахів, повністю знятої режисерами-жінками і що отримала назву XX.Ім’я:
10 квітня 2020
Ваш коментар