Лоран Лафітт

Увійти через
Реєстрація
 

Лоран Лафітт
 
Лоран Лафітт (Laurent Lafitte)
Дата народження: 22 серпня 1973 1973-08-22
Біографія
 

Актор.

Місце народження: Париж, Франція.

Закінчив Національну консерваторію драматичного мистецтва, після чого їде в Англію, щоб вступити ще в Guildford School of Acting, де закріплює свою майстерність. Зокрема в Англії навчання закріпило його майстерність танцю та співу. Вчився разом з Мюріелл Маєтт і Філіпом Едріаном.

Граючи в театрі і на телебаченні, отримує невеликі успіхи на початку 90-х, зігравши одну з ролей у ситкомі "Академія моделей" (1993). У кіно дебютує із стрічкою "Насолода" (1998), де знімається разом з акторами Матьє Кассовіцом і Венсаном Касселем. Перший в наслідку забирає актора на одну з другорядних ролей у свій трилер "Багряні ріки" (2000), де головну роль виконує Жан Рено.

Паралельно з кіно, Лоран Лафітт не покидає театр, якому віддає досить багато часу. У 2007 році на підмостки театрів Франції виходить спектакль за п'єсою актора, який носить назву "Меріл Стріп, йдіть до біса!". Пізніше ставить ще кілька вистав за своєю ж драматургії, а також засновує театр одного актора. За це в 2008 році отримує кілька національних нагород.

Знімаючись спочатку в комедіях, так далі і розвивається в цьому жанрі, встигаючи іноді зіграти і в деяких фільмах з елементами трилера й драми. Часто будучи зайнятим у театрі, погоджується на другорядні, не головні ролі в кіно. У 2013 році виконує головну роль у сюрреалістичному фільмі за мотивами книги "Піна днів" Бориса Віана. Разом з ним там грає Омар Сі, чорношкірий актор, з яким Лафітт перше з'являється в комедійному бойовику "Жарти в сторону" (2012).

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
25 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw