Брі Ларсон


Brie Larson
Дата народження:
01 жовтня 1989

Рейтинг персони

4.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 11

Біографія

Ларсон народилася в Сакраменто, штат Каліфорнія. Її батьки були хіропрактіками і разом проходили практику. Розлучилися, коли Брі була ще дитиною. Пізніше Брі разом з матір'ю та молодшою сестрою Мілейн переїхала в Лос-Анджелес. Ларсон навчалася акторській майстерності в Американській консерваторії театру в Сан-Франциско.

Перша робота Ларсон була в ток-шоу «Нічне шоу з Джей Лено». Незабаром після цього, вона була обрана на роль в серіалі «Шиммель», який був знятий, але не вийшов в ефір. Ларсон з'явилася на ABC в серіалі «Королева екрану», але вона і деякі інші актори були зняті з ролей. У 2003 році Ларсон зіграла роль Кортні Ендерс у фільмі каналу Disney Channel «Зоряна траса», який був заснований на реальних подіях. У липні 2004 року вона знялася у фільмі «Нічна тусовка». Вона також отримала невелику роль у фільмі «З 13 в 30». Ларсон також з'явилася у фільмі «Крик сови» з Логаном Лерманом і Коді Лінлі. У 2007 році Ларсон озвучила персонажа в мультфільмі «Фарс пінгвінів», а також зіграла Енджі в комедії «Приголомшені». Ларсон з'явилася в телесеріалі «Та, що говорить із примарами» в січні 2008 року. У тому ж році вона також грала роль Кейт у фільмі «Таннер Хол», режисерів Франчески Грегоріні і Тетяни фон Фюрстенберг. З 2009 по 2011 рік Ларсон грала роль Кейт Грегсон в серіалі «Така різна Тара».

У 2010 році Ларсон зіграла Енві Адамс, колишню дівчину Скотта Пілігрима, у фільмі «Скотт Пілігрим проти всіх». У 2012 році Ларсон зняла у фільмі «Мачо і ботан». 4 вересня 2015 року вийшов фільм «Кімната», в якому Ларсон виконала головну роль. Ця роль принесла їй Оскар, «Золотий глобус», BAFTA і «SAG Awards» за кращу жіночу роль.Постери
Ім’я:
19 вересня 2021
Ваш коментар