Дженніфер Лоуренс - біографія, фільмографія та фото Дженніфер Лоуренс - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Дженніфер Лоуренс


Персона - Дженніфер Лоуренс
Like
«Jennifer Lawrence»
Дата народження:
15 серпня 1990

Біографія

Американська актриса. 

Народилася в Луісвіллі, Кентукі, США. Повне ім'я - Дженніфер Шрадер Лоуренс

З дитинства виступала в церковних постановках, в чотирнадцять вирішивши продовжити акторську кар'єру. Пізніше переконала батьків відправитися до Нью-Йорка, для того що б знайти хорошого агента. Не дивлячись на відсутність освіти і досвіду роботи, отримала високу оцінку агенств, в яких прослухувалася. Дженніфер закінчила школу на два роки раніше, що б почати кар'єру актриси. 

У кіно дебютувала роллю в телевізійному фільмі "Company Town" (2006). Далі послідували невеликі ролі в таких телепроектах як "Дефективний детектив" (2006), "Детектив Раш" (2007) і "Медіум" (2007-2008). 

Перша роль у великому кіно в картині "Вечірка в саду" (2008), в тому ж році Дженніфер грає провідну роль в картині "Будинок покеру" і знімається у фільмі  "Палаюча рівнина". Роль в останньому принесла актрисі премію "Marcello Mastroianni Award" на Венеціанському кінофестивалі. 

В 2010 році Лоуренс зіграла в картині "Зимова кістка" - цю роль багато хто вважає проривом в кар'єрі молодої актриси, адже саме вона принесла Лоуренс номінації на премії "Оскар" і "Золотий глобус". 

Серед інших робіт актриси у кіно, ролі в таких фільмах як "Диявол, якого ти знаєш" (2009), "Як божевільний" (2011), "Бобер" (2011), "Люди Ікс: Перший клас" (2011), "Будинок в кінці вулиці" (2012), "Голодні ігри" та інші.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.3 / 10 Голосів: 44

ПостериІм’я
23 серпня 2019
Ваш коментар