Шеріл Лі


Sheryl Lee
Дата народження:
22 квітня 1967

Рейтинг персони

1 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Американська актриса.

Шеріл Лі народилася 22 квітня 1967 року в місті Аугсбург (Баварія, Німеччина) в сім'ї художниці і архітектора. Її молодша сестра - вчителька гри на піаніно. Дитинство Шеріл пройшло в місті Боулдер (штат Колорадо, США). У дитинстві вона мріяла стати танцівницею, але заняття танцями довелося залишити через декілька травм і операцій. У п'ятнадцять років зіграла в шкільній постановці п'єси «Погане насіння» (англ. «The Bad Seed»). У 1985 році після закінчення школи (Fairview High School) вона поступила в Американську Академію Драматичних Мистецтв (англ. American Academy of Dramatic Arts) в Пасадені. Потім Шеріл переїжджає в Сіетл, де починає працювати в театрі і через деякий час знайомиться з режисером Девідом Лінчем. У 1989 році переїздить до Лос-Анджелес. Шеріл одружена з музикантом Джессом Даймондом (англ. Jesse Diamond), вони з чоловіком виховують сина Елайджу (Елайджа (англ. Elijah) народився 2 травня 2000 року).

Дебют в кіно для Шеріл відбувся в 1990 році з епізодичній ролі в комедії режисера Лоуренса Кесдан «Я люблю тебе до смерті». Ім'я Шеріл навіть не було згадано в титрах. В цьому ж році Девід Лінч пропонує їй зіграти Лору Палмер в пілотної серії телесеріалу «Твін Пікс». Також спеціально для неї Девід Лінч вводить в сценарій нового персонажа Медді Фергюсон - кузину і двійника покійної Лори Палмер. Через два роки Шеріл повертається до своєї героїні Лорі Палмер в приквелі «Твін Пікс: Крізь вогонь іди зі мною».

Однією з видатних ролей Шеріл стала роль відомої жінки-фотографа Астрід Кірхгерр в біографічному фільмі «П'ятий в квартеті» (1994) про ранній період творчості групи The Beatles. В інтерв'ю про фільм актриса зізналася, що до зйомок вона не цікавилася музикою Бітлз, а про свою героїню і її зв'язки з Бітлз дізналася вперше. Краще зрозуміти характер Кірхгерр їй допомогла зустріч з нею перед початком зйомок. У 1995 році Шеріл була зайнята в драмі «Записки з підпілля» - екранізації однойменного роману Федора Михайловича Достоєвського. У 1996 році Шеріл зіграла роль Хельги Нот у фільмі «Мати-Ніч» - екранізації роману Курта Воненгута «Мати Темрява». У 1998 році разом з Джеймсом Вудсом і Деніелом Болдуином знімалася у фільмі Джона Карпентера «Вампіри». Роль проститутки Кетрін, яка поступово ставала вампіром, принесла Шеріл номінацію на премію «Сатурн» (приз Академії наукової фантастики, фентезі та фільмів жахів США) в категорії «Краща актриса другого плану».Постери
Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар
root
root (Киев) 07 листопада 2020 08:35
0

Гость 06 ноября 2020 03:50
На фото не она, а актриса Мэдхен Амик!!!
Спасибо!
.
Гость
Гость 06 листопада 2020 03:50
0
На фото не она, а актриса Мэдхен Амик!!!
.