Лейла Лі


Leila Leigh
Дата народження:
09 квітня 1975

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Актриса, продюсер.

Місце народження: Рим, Лаціо, Італія.

З малих рочків майбутня актриса дуже багато переїжджала, як того вимагалося від її батьків. Правда з часом сім'я осіла в Нью-Йорку, де вона і провела дитинство. Акторська майстерність вивчала в декількох кіношколах і студіях, серед яких HB Studios. Крім того, закінчила з дипломом бакалавра факультет з вивчення англійської літератури.

Як актриса реалізувалася в Лос-Анджелесі, де вона на першому етапі свого шляху до слави грала на сцені театру і брала участь у зйомках різних телевізійних проектів. У 2005 році на екрани виходить "Тренер життя", в якому вона зіграла одну з ролей, а крім того виступила як один з продюсерів. Знімав фільм її чоловік Джош Столберг. У тому ж році засвітилася в "Американських дітках", сценарій для якого написав все той же її чоловік, аналогічна ситуація ж настає в 2011 році, коли на екрани виходить "Давай зробимо дитину". В "Американських дітках" зіграв син актриси Ашер Ронін. У 2012 році виконує провідну роль в режисерській роботі свого чоловіка "Crawlspace".

Успіх в акторській кар'єрі дозволив актрисі набратися досвіду, щоб потім поділитися ним з іншими. Вона викладає акторство для студії Джона Кірбі, де сама провела чимало часу, вивчаючи основи гри.
Ім’я:
19 червня 2021
Ваш коментар