Джастін Лонг


Justin Long
Дата народження:
02 червня 1978

Рейтинг персони

8.7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 7

Біографія

Американський актор. 

Народився у Фейрфілді, Коннектікут, США. Повне ім'я - Джастін Джекоб

Майбутній актор виріс в сім'ї театральної актриси і викладача університету. Після закінчення школи Джастін поступив в знаменитий коледж Вассара - кузню кращих комедійних акторів.  Перші появи Лонга у кіно припали на кінець дев'яностих років – в 1999 році він з'явився в фантастичному бойовику Діна Парізо "У пошуках галактики" (Galaxy Quest) і декількох серіалах. В 2001 Джастін отримує трохи більшу роль в комедії Деніела Уотерса "Літні забави" (Happy Campers). І в тому ж році йому дістається головна роль в гучному трилері Віктора Сальви "Джиперс Кріперс" (Jeepers Creepers). В 2003 році Лонг з'явиться і в продовженні цього фільму, але роль його буде вже не головною. 

В спортивній комедії Роусона Маршалла Тербера "Вишибали" Джастін Лонг зіграв в 2004 році, окрім цього фільму актор зіграв того ж  року і ще в декількох фільмах. 

Головна роль дісталася Лонгу в 2006 році, у комедії Роба МакКіттріка "Велика жратва" (Waiting). У "Божевільних гонках" (Herbie Fully Loaded) режисера Анджели Робінсон Джастін зіграв в 2006 році. Його персонаж – автомеханік Кевін – залишив у захваті всіх творців фільму. 

В 2006 році актор з'явився з різної величини ролями в п'яти картинах. Проте, як виявилось, це була зовсім не межа. Так, за 2009 рік Лонг зіграв більш, ніж в десяти картинах. Серед його ролей – головний персонаж – Чейз Ревері - в комедії "Патріотвілль" (Taking Chances), головна роль в комедії Мігеля Артети "Протест молодості" (Youth in Revolt), "Обіцяти - не означає одружуватися" та інші. 

За зовсім недовгу кар'єру акторові довелося зіграти більш, ніж в сорока кінофільмах і взяти участь в багатьох телевізійних проектах, а тому недивно, що Джастін Лонг вважається сьогодні одним з найбільш перспективних молодих акторів.
Постери
Ім’я:
16 січня 2021
Ваш коментар