Еліс Лоу


Alice Lowe
Дата народження:
03 квітня 1977

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Еліс Лоу - британська актриса і сценарист. Популярність Еліс принесла роль в міні-серіалі «Обитель темряви Гарта Маренго», а також головна роль у чорній комедії «Раз! Два! Три! Помри!».

Лоу народилася 3 квітня 1977 року в місті Ковентрі англійського графства Уест-Мідлендс. Отримала освіту в середній школі «Kenilworth school», після чого продовжила навчання в кембріджському коледжі «King's college».

Еліс почала свою кар'єру з участі в театралізованих шоу з елементами сюрреалістичної естетики. Тоді були випущені такі постановки як «Snowbound», «City Haunts», «Progress in Flying Machines», де вона виступала з акторами Девідом Мітчелом і Робертом Веббом під керівництвом режисера і сценариста Пола Кінга (до слова, у нього вона пізніше знімалася в серіалі «Майті Буш» і «Обитель темряви Гарта Маренго»). Лоу знімалася в чорній комедії «Garth Marenghi's Fright Knight» разом з однокурсниками Річардом Айоаде і Меттом Холнесс, які були номіновані на премію «Perrier» на фестивалі «Fringe» в Единбурзі в 2000 році. А в 2001 році сиквел того ж фільму переміг на фестивалі в Нідерландах. У 2005 році актриса повернулася в комедію в скетчі науково-фантастичної тематики, де робила пародію на Кейт Буш.

В 2009 Еліс разом з комедійним актором Аланом Куганом з'явилася в його комедійному шоу «Alan Gordon Partridge». Вона стала виконавицею головних персонажів у цьому скетчі, а також грала і в інших шоу.

За свою творчу кар'єру Лоу встигла з'явитися в більш 30 образах різних серіалів і фільмів, серед яких комедійний серіал «Табакерка» Майкла Каммінга для каналу ВВС, «Компьютерщики», де вона виконала роль Патріссіі, шоу Роба Брайдон «Annually Retentive» і багато інших. Разом з Сарою Кендел і Барункой О'Шогнессі, Лоу була виконавицею жіночих образів у шоу «Beehive», який демонструвався на каналі Е4. Також Лоу була постійною учасницею 2 і 3 сезонів шоу на каналі СВВС «Жахливі історії».

У 2009 році Еліс Лоу стала співавтором сценаріїв та учасницею експериментального комедійного шоу «Orcadia» для телеканалу «Channel 4». А через рік, взимку 2010, вона виступила в якості редактора пілотного випуску скетч-шоу «Missing Scene».

Лоу часто була запрошеною актрисою в багато телевізійних серіалів і шоу, в числі яких «Майті Буш», «Компьютерщики», «Зіркові історії», «Молокососи», «Летимо зі мною», «Шерлок» і багато інших. Також вона знялася в відеокліпі англійської гітаристки Шарлотти Хазерлі на композицію «Bastardo», знятим режисером Едгаром Райтом.

У 2005 році Еліс написала сценарій до короткометражної картині «Stiffy» режисера Жаклін Райт, де сама ж виконала одну з головних ролей (разом зі Стівом Орамом). Фільм став учасником конкурсу «Kodak Straight» на Каннському кінофестивалі в 2005 році.

У 2012 році Еліс знову зустрілася зі Стівом Орамом, з яким працювала на знімальному майданчику в 2005 році. Цього разу вони разом написали сценарій до чорної комедії «Раз! Два! Три! Помри!»(У співавторстві з дружиною режисера - Емі Джамп), де також стали виконавцями головних ролей.

Після цього актрису можна було побачити в комедійному бойовику Едгара Райта «Армагеддец» (2013) та кількох короткометражних картинах британських режисерів. В даний час актриса трудиться над кількома картинами, вихід яких запланований на найближчі роки, серед них фільм Бріна Хіггінса «Електрика» і комедія «Амстердам» Уейна Леннокса.Постери
Ім’я:
14 червня 2021
Ваш коментар