Софі Лоу


Sophie Lowe
Дата народження:
05 червня 1990

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Австралійська актриса британського походження Софі Лоу народилася 5 червня 1990 року в місті Шеффілд в Йоркширі, Англія. Актриса виховувалась в сім'ї Йана та Анни Лоу, має брата Сема. Разом вони перебралися з Англії до Австралії в 2000 році, де вперше вона і зацікавилася акторським мистецтвом. Тут Софі відвідувала музичну школу, яку закінчила в 16 років. Також в підлітковому віці марила модельню кар'єрою і навіть підписала контракт з компанією Chadwick Models, але незабаром відмовилася від модельного бізнесу на користь занять танцями. Захоплення мистецтвом привело її в Школу Мистецтв McDonald в Сіднеї, під час навчання в якій активно зайнялася акторською майстерністю.

Кінодебют Софі відбувся в 2009 році в драматичній стрічці Рейчел Уорд «Красива Кейт». Для цієї ролі актриса відвідувала уроки їзди на мотоциклі. За роль у цьому фільмі вона стала лауреатом премії AFI в категорії «Краща актриса». До цього вона засвітилася в телевізійних рекламних роликах і декількох короткометражних картинах і телесеріалах: «Всі святі», «Kindle» (2007), «Насолода» (2007), «Він. Вона. Воно »(2008),« Міраж »(2008). У 2010 році Софі брала участь у зйомках трилера «Сором» режисера Майкла Генрі, де виступила в образі Наталі. Фільм зібрав нагороди на різних міжнародних кінофестивалях в Мельбурні, Торонто, Буенос-Айресі, Чикаго і Каннах. Її можна побачити у фільмах жахів «Клініка» Майкла Реббітса (2009), і «Вантажівка-привид» Діна Френсіса, в короткометражних стрічках «Поцілунок» (2011) Алекса Муравськи і «Місяць» (2011) Меріла Танкард, в драмах «Таємний потяг » Ганна Фонтена (2013) і «Блаженні»Ани Коккінос (2009), серіалах« Удар »(2011),« Одного разу на побаченні »( 2013) і «Філософи: Урок Виживання »(2013). У 2013 році Лоу знялася в головної ролі в драматичному трилері «Осіння кров» Маркуса Блундера і в ролі Аліси в одній з варіацій кінооповіданням про Алісу в країні чудес, канадській версії «Одного разу в країні чудес».

У 2013 році Софі втілила свій талант в короткометражної комедії «Чоловік заходить в бар». Тільки тут вона виступила вже не тільки в якості актриси, а й режисера і автора сценарію (у співавторстві з Різом Уейкфілдом). Крім кіно, Софі захоплюється музикою, пише вірші та пісні, а також зустрічається з Джоном-Генрі Пайяніа, барабанщиком популярної в Сіднеї музичної групи.Постери
Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар