Джон Медден - біографія, фільмографія та фото Джон Медден - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Джон Медден


Персона - Джон Медден
Like
«John Madden»
Дата народження:
08 квітня 1949

Біографія

 Британський кінорежисер.

Народився 8 квітня 1949 року в Хемпшир. У 1970 закінчив Кембридж. В Англії працював в театрі, потім в середині 1970-х їде в США. Після повернення на батьківщину, вже в 80-х, почав працювати на телебаченні. Як кінорежисера дебютував на початку 90-х.

Визнання прийшло до Меддена в другій половині 1990-х. У 1997 він зняв фільм "Місіс Браун" про королеву Вікторію з Джуді Денч в головній ролі, а через рік зняв комедію «Закоханий Шекспір». Останній фільм отримала 13 номінацій і сім статуеток «Оскар», в тому числі як кращий фільм року. Медден також був номінований за кращу режисуру, однак «Оскар» відійшов Стівену Спілбергу за фільм «Врятувати рядового Райана». «Закоханий Шекспір» отримав «Срібного ведмедя» на 49-му Берлінському міжнародному кінофестивалі.

У наступні роки працював над такими фільмами, як «Вибір капітана Кореллі» (2001), з Пенелопою Круз і Ніколасом Кейджем в головних ролях, а також психологічною драмою «Доказ» (2005) з Ентоні Гопкінсом у ролі видатного математика і Гвінет Пелтроу, що грає його доньк.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:


Ім’я
26 серпня 2019
Ваш коментар