Майкл Мендо


Michael Mando
Дата народження:
13 липня 1981

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

 Канадский актёр кіно и телевидения.

Мэндо родился в місті Квебек, провінція Квебек, Канада. Був середнім ребёнком у сім'ї з трьох братів. Мендо виховали без матері та їх сім'ї багато подорожували - вони побили на чотирьох континентах, жили в десятках міст; Прежде чем он достиг 25-летия, его семья сменила более 37 квартир. Незважаючи на те, що рідним мовою Майкла є французька, він також вільно володіє англійською та іспанською мовами. В дитинстві Мэндо мечтал бути письменником або спортсменом. Від професійного спорту пришлось відмовитися, після того як він був підстрелений у коліні. Связи з цим інцидентом Майкл вирішив кардинально змінити свої життєві приоритети і отримати освіту. Мендо вивчив різні науки, в тому числі міжнародні відносини в Монреальському університеті, перш ніж вступив на курс театрального мистецтва в коледжі Доусона (2004 рік). Незважаючи на відсутність попередньої підготовки, Майкл зіграв головні ролі в усіх п'яти постановок цього курсу, який він закінчив з відмінністю в 2007 році. Серед його ролей в коледжі були: Орландо з «Як вам це подобається» (Шекспір), професор Кат з «П'ятидесятиріччя» (Девід Едгар) та Валентин Ксав'є з «Орфей спускається в ад» (Теннесі Уїльямс). По закінченню учёби, Стивен В. Леки, керівник курсу, з гордістю заявив: "Майкл - один з найбільш талантливих наших випускників, за останні 25 років".

Після закінчення колегії Мандо зіграла головну роль у театральній постановці (в Монреалі), за що було відзначено двома призами від професійних експертів. Після цього він створив кінокомпанію Red Barlo Production. Первый его фильм - "Условная привязанность" (Мандо выступил в амплуа режиссера и сценариста) - був випущений в 2010 році та демонструвався на фестивалях: Fantasia, Bare Bones, Міжнародні кінофестивалі "Короткі фільми" та "Нова надія".

Телевізійний дебют Мэндо був відзначений ролями декількох контрастних персонажів. Серед його ролей були: епізод у кримінальній драмі «Міст», участь у медичному міні-серіалі «Кровопролиття та чудесне лікування», а також роль у драматичному телесеріалі «Кордон», де він зіграв учасника банди МС-13, крім того Він грала близкого друга Кензі (персонаж Ксении Соло) у науково-фантастичному серіалі "Зов крові". Мэндо неоднократно співпрацював з режисерами Джона Фоусеттом та Еріком Канюеллем, а також з продюсером Дейвідом Барлуу. В 2010 році він зіграв одну з головних ролей у кінофільмі «Території». Годом пізніше, перевернувся в подібний образ у телесеріалі «Les Bleus de Ramville», а також з'явився в одній із епізодів серіалу «Кинг». В 2012 році він взяв участь у створенні відеоігри «Far Cry 3»: Мэндо озвучил и став прообразом одного з головних злодій - Вааса Монтенегро. Так само він знявся в веб-серіалі «Far Cry Experience», де знову повернувся до образу Вааса (бере в заложники і п'єет персонажа Кристофера Минц-Пласса).

У 2012 році Мендо отримав роль у першому сезоні телесеріалу «Тімо дитя», трансляція якої розпочалася в 2013 році. Він грає Віка - вуличного наркоторговця, за цю роль він був номінацією на телевізійну премію Canadian Screen Award. Во втором сезоні його персонаж з'являється в одному з епізодів. В 2014 році Мендо приєднався до актерської композиції телеканалу «Краще соло» (спина-офф телесеріалу «Все все тяжкі»), де він грає роль Начо Варга - мексиканського мафіозі.
Ім’я:
28 липня 2021
Ваш коментар