Аасіф Мандві


Aasif Mandvi
Дата народження:
05 травня 1966

Рейтинг персони

6 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Аасиф Мандві народився в Бомбеї. Коли йому виповнився рік, його батьки переїхали в Бредфорд, місто на півночі Англії.

У 16 років його сім'я виїхала з Англії в Тампу, штат Флоріда. Там він продовжив виступати на сцені, і за його успіхи йому запропонували вчитися в Університеті Південної Флоріди. Після закінчення вчення, Мандві спочатку працював в Діснєє, потім переїхав до Нью-Йорка. 

Спочатку, він грав лише епізодичні ролі в кіно і театрі.У 1998 році він отримав премію Obie за свою постановку Sakina''s Restaurant, в основі якої лежав досвід переїздів сім'ї Мандві. Ця п'єса стала великим проривом в кар'єрі Аасифа. Після такого успіху, його запросили на головну роль у фільмі «Таємничий масажист» - знятого по мотивах романа В.С.Найпала. Він також прославився завдяки тому, що був першим з Південної Азії, хто зіграв Алі Хакима – мандрівного персидського торговця в п'єсі «Оклахома» на Бродвеї.Декілька ролей Мандві носили політичний характер, як, наприклад, його роль у фільмі Guantnamo: «Honor Bound to Defend Freedom». Вона, як сказав сам Мандві, змінила його погляди на роль театру в житті громадськості.  

Останні декілька років Аасиф працює кореспондентом в «Щоденному шоу». Кілька разів він з'являвся в серіалах «Швидка допомога», «Клан сопрано», «Закон і порядок», а потім отримав запрошення на роль містера Азіза у фільмі «Людина-павук-2».У 2008 році Мандві почав роботу над фільмом «7 to the place».
Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар