Зоряна Марченко


Дата народження:
09 грудня 1988

Рейтинг персони

8.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 23

Біографія

Зоряна Марченко - українська актриса в кіно і на телебаченні, запам'яталася глядачам, як Марися з мелодраматичного серіалу «Поки станиця спить».

Зоряна народилася 9 грудня 1988 року в Дніпродзержинську в акторській родині. Незвичайне ім'я дівчинці вибрав її старший двоюрідний брат, у якого в класі вчилася подружка, на честь якої і назвали майбутню актрису. Після школи Зоряна була зарахована на акторський курс Ю. Н. Мажуги в Київський національний університет кіно, театру і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, який Марченко закінчила в 2010 році і відразу взялася за роботу.

Першою роботою Зоряни на екрані стала роль в українському фільмі жахів «Синевир», знятому режисерами Олександром і В'ячеславом Алешечкіними. Світова прем'єра картини відбулася в січні 2013 року. Також актриса була запрошена на роль в українській комедії «Не бійся, я поруч!».

Марченко можна побачити в різних вітчизняних телесеріалах, в 2010 році, наприклад, актриса знялася в одному з епізодів серіалу «Віра, Надія, Любов», в ролі Марусі в багатосерійної стрічці «Єфросинія» (у третьому сезоні), в образі Лери Серебрякової в серіалі «Повернення Мухтара-7» (в 29 серії), в епізоді фільму «Щоденники темного» (2011), в епізодичній ролі рудої дівчини в російсько-українському серіалі «Порох і дріб» (2011) та багатьох інших.

У 2013 році Зоряна отримала роль дочки Мерлюзова в серіалі Артема Литвиненко «Нюхач». І в тому ж році актрисі запропонували одну з головних ролей Марисі Сотник в серіалі «Поки станиця спить», за що вона отримала любов і визнання величезної кількості українських і російських телеглядачів.

Як зізнається сама актриса в одному зі своїх інтерв'ю, часу на особисте життя поки що у неї немає, як і багато акторів, Марченко закохана в роботу, і зараз Зоряна бажає витрачати свій час виключно на нові ролі. Вона зайнята зйомками у новому російському серіалі «Останній яничар» і військовій стрічці молдавського режисера Валеріу Жереги «Окупація».
Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар