Джуліанна Марґуліс


Julianna Margulies
Дата народження:
08 червня 1966

Рейтинг персони

7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Вона була молодшою з трьох дочок в родині Франчески Маргуліс, балерини і вчительки хореографії, і Пола Маргуліса, автора рекламних текстів. Будучи дитиною, майбутня актриса разом з сім'єю кочувала з місця на місце, проживаючи то у Франції, то в Нью-Йорку, то в Англії.

Свого часу Джуліанна вчилася в школі Green Meadow Waldorf School, а потім вступила до вищої школи High Mowing School. Ще через деякий час вона стала студенткою коледжу Sarah Lawrence College, після закінчення якого була удостоєна ступеня бакалавра в галузі гуманітарних наук. Після завершення навчання в коледжі Джуліанна поступила в нью-йоркську студію The Acting Studio, де пізнавала тонкощі акторської майстерності.

Вперше знялася в кіно у фільмі «В ім'я справедливості», в якому грала повію. У 1994 році актриса пройшла кастинг і стала зніматися в популярному телевізійному серіалі «Швидка допомога». У 2000 році актриса покинула серіал «Швидка допомога» і стала періодично грати в театрі, а також знімалася в незначних епізодах в інших телевізійних фільмах. У 2009 році зіграла одну з головних ролей у фільмі «Сіті-Айленд». З 2009 року по 2016 грала головну роль в серіалі «Хороша дружина», за який вона двічі удостоювалася премії «Еммі» в номінації «Краща драматична актриса».

У травні 2015 року Джуліанні Маргуліс на «Алеї слави» Голлівуду була відкрита зірка. Вона стала 2550-ю людиною на знаменитому бульварі Лос-Анджелеса.



Постери




Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар