Бріт Марлінґ


Персона - Бріт Марлінґ
Like
Brit Marling
Дата народження:
07 серпня 1982

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

 Американська сценаристка, продюсер і актриса.

Народилася 7 серпня 1982 року в Чикаго, штат Іллінойс. Ім'я «Брит» отримала в честь прабабусі, яка мала норвезьке походження. Часте згадування повної форми імені як «Бріттані» є помилкою, про що Марлінг повідомила в одному з інтерв'ю. Вивчала економіку в Джорджтаунському університеті, проходила стажування в якості інвестиційного аналітика в «Goldman Sachs». На першому курсі відбулося знайомство Марлінг з Майком Кехілл і Залом Батмангліджем. У 2004 році побачила світ документальна картина Марлінг і Кехілла «Боксери і балерини».

У 2011 році Марлінг виступила співавтором сценарію і виконала головну роль в картині «Інша Земля». Вперше фільм був представлений на 27-му кінофестивалі «Санденс», де завоював премію Альфреда Слоуна і Спеціальний приз журі. Після фестивалю фільм закупила кінокомпанія Fox Searchlight, що займається прокатом і фінансуванням незалежних проектів. Тоді ж на фестивалі Санденс був представлений фільм «Звук мого голосу». Брит Марлінг виступила в якості співавтора сценарію і виконала головну роль. Картина оповідає про дівчину на ім'я Меггі, яка стверджує, що перемістилася з 2054 року в минуле. Меггі очолила секту, яка гарантуватиме адептам нової релігії порятунок і надання безпечного місця під час прийдешніх в майбутньому страшних подій. Знімаючись в незалежному кіно, Марлінг змогла виконати ряд нестандартних, цікавих ролей. «Коли тобі трохи за двадцять, ти молода і не маєш досвіду, то тебе можуть затвердити хіба що на роль дівчини, переслідуваної серійним вбивцею. Тримають їх у полоні, або вони на других ролях, мені здається, що це дуже сумно, адже ті жінки, яких я знаю, сильні, цікаві, складні, самі керують своїм життям. Тому я вирішила, що непогано було б просто спробувати писати самій. Писати для себе і для інших жінок. Так все і починається », - прокоментувала Брит Марлінг роботу над сценарієм до картини« Інша Земля ».

У 2013 році Марлінг стала співавтором сценарію до картини «Угрупування" Схід "», в якому також виконала головну роль. Колишня оперативниця ФБР Джейн під ім'ям Сари Мосс впроваджується в угруповання екологічних терористів. На написання сценарію Марлінг і Батмангліджа надихнула щорічна акція проти надспоживання День без покупок і власний досвід Фриганізм.

У 2014 році на кінофестивалі Санденс була представлена ​​картина Майка Кехілла «Я - початок», в якій Брит Марлінг виконала роль асистентки молекулярного біолога Іена Грея. Доктор Грей разом зі своєю студенткою Карен працюють над підтвердженням еволюційної теорії виникнення очі у живих істот.

Справжнім проривом в кар'єрі актриси стала участь у створенні серіалу «ОА)» від Netflix. Марлінг виконала головну роль, виступила в якості співавтора сценарію та виконавчого продюсера. 28-річна Прері Джонсон повертається до батьків, Ненсі і Абелю, після того, як зникла 7 років тому. До зникнення Прері була сліпа, але тепер вона може бачити і наполягає, щоб її називали «ОА». «Variety» назвав серіал одним з найважливіших фільмів року.


ПостериІм’я:
02 червня 2020
Ваш коментар