Ґеррі Маршалл


Garry Marshall
Дата народження:
13 листопада 1934

Рейтинг персони

9.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 4

Біографія

Американський режисер, сценарист, продюсер і актор. 

Народився у Нью-Йорк Сіті, Нью-Йорк, США. 

Закінчив Північно-західний Університет, під час навчання писав статті для спортивної колонки в газеті "Daily Northwestern sports". Почав кар'єру в якості письменника-гумориста, працював з такими коміками як Джой Бішоп і Філ Фостер. Пізніше став писати сценарії для популярної передачі "Нічне шоу з Джеком Пейром". 

В 1961 році Маршалл переїхав до Голлівуду, де працював разом з Джері Белсоном в якості сценариста для телебачення. Разом вони працювали над  "Шоу Діка Ван Дайка", "Шоу Денні Томаса" та іншими. Також вони адаптували для телебачення п'єсу Ніла Саймона "Дивна парочка" (1970-1973). Серед телеробіт самого Маршалла такі проекти - "Щасливі дні", "Дивна парочка", "Лаверн і Ширлі", а також "Морк і Мінді". 

Як режисер дебютував епізодом серіалу "Неу, Landlord" (1967). В 1984 році виступив як сценарист і режисер картини "Хлопчина з Фламінго". З цього часу він активно знімає фільми.. Перш за все Маршалла знають як режисера фільмів "Людина за бортом", "Пляжі" (1988), "Красуня" (1990), "Френкі і Джоні" (1991), "Дорогий Боженька" (1996), "Щоденники принцеси" (2001), "Модна матуся" (2004) та інші. 

Режисер був удостоєний багатьох престижних винагород - лауреат премії Американської асоціації комедійних фільмів за багатолітні творчі досягнення, "Винагороди Валентайна Девіса" від Гільдії сценаристів США, "Винагороди гільдії продюсерів США" і багатьох інших.
Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар