Стейсі Мартін

Увійти через
Реєстрація
 

Стейсі Мартін
 
Стейсі Мартін (Stacy Martin)
Дата народження: 01 січня 1991 1991-01-01
Біографія
 

Французька актриса.

Стейсі Мартін народилася в Парижі в сім'ї французького перукаря Рене Мартіна і англійки Аннет Мартін. З самого дитинства разом з батьками Стейсі часто переїжджала з міста в місто. Ще будучи в Парижі вона починала кар'єру моделі в агентстві «Premier Model Management». Після закінчення школи разом з батьками Стейсі їде жити в Лондон. Там вона вступає до університету і вирішує піти на навчання в школу акторської майстерності.

Акторський дебют Стейсі Мартін відбувся в 2013 році, коли вона зіграла головну роль в еротичному фільмі Ларса фон Трієра «Німфоманка». За неї в 2014 році Стейсі була номінована на премію «Боділ» в категорії «Краща актриса», а також премію «Роберт». Потім актриса знімалася в фільмах «Зима», «Дама в окулярах і з рушницею в автомобілі», «Страшні казки», «Висотка», «Дитинство лідера».

У вересні 2014 року стало відомо, що Стейсі отримала головну роль у фільмі режисера Ніколаса Саада «Тадж-Махал», присвяченому терористичну атаку в Мумбаї в 2008 році. Зйомки проходили в Мумбаї (Індія) у готелю Тадж-Махал Палас. Мартін виконала роль молодої дівчини Луїзи, яка приїжджає в Індію зі своїми батьками і заселяється в шикарний готель SoBo. Вона знаходиться одна в кімнаті, коли терористи нападають на готель. Фільм оповідає про те, як дівчина виживає в цю страшну ніч, маючи при собі лише мобільний телефон, по якому тримає зв'язок з батьками.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 2
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
23 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw