Марго Мартіндейл


Персона - Марго Мартіндейл
Like
Margo Martindale
Дата народження:
18 липня 1951

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американська актриса театру, кіно і телебачення.

Марго Мартіндейл народилася в Джексонвіллі, штат Техас. Вона була наймолодшою ​​з трьох дітей і єдиною дочкою сімейства. Навчаючись в школі, Мартіндейл, займалася грою в гольф, була черлідером і брала участь в акторському гуртку і була коронована титулом «Серця футбольної команди», а також «Міс середньої школи Джексонвиля» в 1969 році. Після закінчення середньої школи вона навчалася в коледжі, а після поступила в Мічиганський університет, одночасно вивчаючи драматичне мистецтво в Гарвардському університеті.

Марго Мартіндейл розпочала свою кар'єру на початку вісімдесятих виступаючи на театральній сцені, де вона познайомилася з Кеті Бейтс, що стала незабаром її хорошою подругою. Її першим великим успіхом стала роль Труді в оригінальній версії п'єси Роберта Харлінг - «Сталеві магнолії» в 1987 році. У 2004 році Мартіндейл була номінована на премію «Тоні» за кращу жіночу роль другого плану в п'єсі за виступ в бродвейській п'єсі «Кішка на розпеченому даху».

На початку дев'яностих, прагнучи мати постійну роботу на екрані, Марго Мартіндейл переїхала в Лос-Анджелес і почала з'являтися в кіно і на телебаченні. Незабаром пішли ролі другого плану в таких фільмах як «Масло Лоренцо», «Фірма», «Мрець іде», «Кімната Марвіна», «Практична магія», «Доказ життя», «Годинник» і багатьох інших. Вона зіграла роль злої матері героїні Хіларі Суонк у фільмі 2004 року «Крихітка на мільйон» а також зіграла одну з ключових ролей в картині 2006 року «Париж, я люблю тебе». На телебаченні, Марго Мартіндейл, знялася в недовго проіснували серіалах «Центральна вулиця, 100» (2001-2002), «Багаті» (2007-2008) і «Милосердя» (2009-2010). Вона також з'явилася в серіалах «Декстер» і «Медіум».

У 2011 році Марго Мартіндейл знялася у другому сезоні серіалу «Правосуддя», де зіграла роль главу кримінального клану Мегс Беннетт. Ця роль принесла актрисі масу позитивних відгуків від критиків і багатьох видань, які відзначали її перевтілення в своїх списках кращих подій року. Мартіндейл виграла премію «Еммі» і нагороду «Вибір телевізійних критиків», а також отримала ряд інших номінацій за свою роботу в серіалі. Після вона знялася в серіалі «Обдарована» в 2011-2012 роках, який був закритий після одного сезону, а навесні 2012 отримала головну роль в пілота комедійного серіалу «Культура за прилавком», однак він не отримав зелене світло на подальше виробництво серіалу через травми виконавиці однієї з головних ролей - Дельти Берк. Вона також знялася у фільмі 2013 року «Прекрасні створіння» і отримала роль в картині «Август: Графство Осейдж», де грає змучену сестру Меріл Стріп. Також в 2013 році вона була запрошена на роль агента КДБ в серіал «Американці», за який в 2015 році отримала другу премію «Еммі». Після цього вона почала грати одну з головних ролей в ситкомі «Міллери».Ім’я:
08 липня 2020
Ваш коментар