Макс Мартіні

Увійти через
Реєстрація
 

Макс Мартіні
 
Макс Мартіні (Max Martini)
Дата народження: 11 грудня 1969 1969-12-11
Біографія
 

Американський актор, режисер, сценарист і продюсер.

Максиміліан Карло Мартіні народився 11 грудня 1969 року в Кінгстоні, штат Нью-Йорк, США, в родині скульптора Раффаеля Пандозі Мартіні і приватного слідчого Патрісії Марголін Мартіні. У Макса є два брата: актор Крістофер і дизайнер костюмів Мішель. Коли Мартіні переїхав в Нью-Йорк, він почав навчатися акторській майстерності. Спочатку він пішов в Театральну школу "Neighborhood Playhouse". Опісля Макс навчався в студії Мішеля Ховарда. Також він ходив в Школу образотворчих мистецтв в Манхеттені, де отримали ступінь бакалавра в малюванні і скульптурі.

Кар'єру в кінематографі Мартіні почав у 1981 році з епізодичної ролі в серіалі "Брет Меверік".

Першими ролями у великих проектах для актора стали роботи у фільмах "Контакт" (1997) і "Врятувати рядового Раяна" (1998).

У 2003 році Макс засвітився в таких серіалах, як "24 години", "C.S.I. Місце злочину" і "C.S.I. Місце злочину Маямі".

Починаючи з 2006 року, Мартіні зіграв в майже 70 епізодах маловідомого серіалу "Загін "Антитерор".

У 2011 році актор взяв участь в шоу "Касл", "Мислити як злочинець", "Помста", а також в картині "Коломбіана". Через рік була епізодична роль в серіалі "Менталіст".

2013 рік в кар'єрі Макса запам'ятався непоганими роботами в стрічках "Капітан Філліпс", "Саботаж" і "Тихоокеанський рубіж".

У 2015 році Мартіні зіграв роль другого плану у фільмі "П'ятдесят відтінків Сірого". Через рік він взяв участь в картині Майкла Бея "13 годин: Таємні солдати Бенгазі".

Макс Мартіні одружений з актрисою Кім Рестелл. У пари двоє дітей.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
25 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw