Тетяна Маслані - біографія, фільмографія та фото Тетяна Маслані - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Тетяна Маслані


Персона - Тетяна Маслані
Like
«Tatiana Maslany»
Дата народження:
22 вересня 1985

Біографія

Тетяна Маслані народилася в Реджайні, Саскачеван в родині змішаного австрійсько-німецько-румуно-польсько-українського походження. З початку двохтисячних з'явилася в безлічі канадських телешоу і фільмах. Першу популярність вона отримала завдяки ролі в канадському підлітковому серіалі Renegadepress.com, яка принесла їй номінацію на премію «Джеміні» в 2005 році. Пізніше вона виграла премію за гостьову роль в серіалі «Гаряча точка» в 2009 році

У 2010 році, Маслані отримала спеціальний приз журі фестивалю «Санденс» за головну роль в незалежному фільмі «Висхідна кінозірка». Також ця роль принесла їй номінацію на вищу канадську премію «Джині» за кращу жіночу роль. На додаток до цього вона зіграла ролі другого плану в таких фільмах як «Посланці» (2007), «Щоденники мерців» (2007), «Проблиск геніальності» (2008), «Прошивка» (2009) і «Клятва» (2012).

Починаючи з 2013 року Маслані виконує роль головної героїні і її декількох клонів в канадському серіалі «Темне дитя». Ця роль принесла їй премії Асоціації телевізійних критиків за особисті досягнення в драмі і «Вибір телевізійних критиків», а також похвалу в пресі. Багато критиків відзначали, що Маслані гідна премії «Еммі» за кращу жіночу роль у драматичному телесеріалі, не дивлячись на те, що є канадкою, а її серіал виходить на молодому каналі BBC America.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.0 / 10 Голосів: 2

ПостериІм’я
15 вересня 2019
Ваш коментар