Катрін МакКормак


Персона - Катрін МакКормак
Like
Catherine McCormack
Дата народження:
03 квітня 1972

Рейтинг персони

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Англійська актриса.

Кетрін Маккормак народилася і виросла в Епсомі, графство Суррей. Коли Маккормак було шість років, її мати померла і майбутню актрису відправили в католицький монастир, де вона жила і навчалася. Після вона закінчила Оксфордську школу драми і почала свою кар'єру на театральній сцені.

Маккормак за свою кар'єру з'явилася в більш ніж тридцяти фільмах і телешоу. Вона домоглася широкої популярності завдяки своїй ролі в зазначеному премією «Оскар» фільмі 1995 року «Хоробре серце», що призвело її до виконання головних ролей в голлівудських стрічках «Чесна куртизанка» і «Три англійки за містом» (1998) . Після вона знялася з Меріл Стріп у фільмі «Танці під час Лунази», а також в провальної комедії «Боржники» з Майклом Кейном.

Маккормак в першу чергу віддавала перевагу роботі на Лондонській театральній сцені, а на великому екрані в двохтисячних з'являлася нерегулярно і в основному була помітна в фільмах «Тінь вампіра» (2000), «Вага води» (2000), «Кравець з Панами» ( 2001) і «Шпигунські ігри» (2001). Тим не менш, вона виконала головну жіночу роль у фантастичному фільмі «І грянув грім» (2005), який був розгромлений критиками і при бюджеті в розмірі вісімдесяти млн, зібрав лише десять. Вона повернулася на театральну сцену з п'єсою «39 кроків», де зіграла все три головні ролі, а після виступала в багатьох інших шоу. Також вона з'явилася в декількох британських міні-серіалах, а в 2011 році зіграла головну жіночу роль в недовго проіснувала американському серіалі «Гасіть світло».Ім’я:
14 серпня 2020
Ваш коментар