Адам МакКей


Adam McKay
Дата народження:
17 квітня 1968

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Продюсер, сценарист, режисер, актор

Адам МакКей народився у Філадельфії, штат Пенсільванія. Після закінчення школи Грейт Валлей він відвідував Університет штату Пенсільванія і Темпльський університет. Але молодий хлопець кинув навчання за півтора семестру до отримання ступеня бакалавра.

МакКей є одним із засновників імпровізаційної комедійної трупи Upright Citizens Brigade. Крім того, він брав участь у написанні скетчів і виступав у ролі актора в комедійній трупі The Family, театру Чикаго Improv Olympic. З цього ж театру вийшли такі відомі актори як Вінс Вон, Тіна Фей, Емі Полер і Майкл Майєрс. У 1996 році Адам МакКей одружився із актрисою і режисером Широю Півен.

Майбутній працівник кіноіндустрії спочатку пробувався на екранного виконавця до популярного шоу "Суботнього вечора в прямому ефірі", але його не взяли на цю посаду. А ось його сценарії для тривалих скетчів дали можливість попрацювати автором з 1995 по 2001 рік, включаючи три сезони в якості головного письменника. Крім того, МакКей зняв ряд короткометражних фільмів для програми і з'явився кілька разів на екрані у другорядних ролях.

Невдовзі після шоу "Суботнього вечора в прямому ефірі", Адам МакКей став співпрацювати із коміком Уіллом Феррелом. Разом вони писали сценарії до таких стрічок як "Телеведучий: Легенда про Рона Бургунді", "Рікі Боббі: Король дороги", "Зведені брати", "Копи на підхваті" і "Телепартач: І знову здрастє". МакКей також виступив в ролі режисера і продюсера комедій та зіграв невелике камео в кожній із них.

У продюсерській фільмографії Адама МакКея є такі фільми як "Загублений світ", "Продавець", "Холостячки" з Кірстен Данст, "Диктатор", "Мисливці на відьом" з Джеремі Реннером, "Хто в домі тато", "Брати із Грімсбі" з Марком Стронгом та ін.

У 2015 році Адам МакКей написав сценарій і зняв фільм "Гра на поиження", який є екранізацією книги Майкла Льюіса про фінансову кризу 2006-2010 років. У стрічці знялися Бред Пітт, Крістіан Бейл, Райан Гослінг, Стів Каррел, Маріса Томей та ін. У цьому ж році він займався сценарієм для студії Марвел про героя коміксів "Людина-мураха".
Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар