Кейт Мікуччі


Kate Micucci
Дата народження:
31 березня 1980

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Американська актриса, комік і автор-виконавець. Вона найбільш відома, як виконавиця ролі Стефані Гуч в телесеріалі Клініка, Шеллі в серіалі Виховуючи Хоуп і Люсі в серіалі Теорія Великого вибуху. Також вона становить половину комедійного дуету Garfunkel and Oates.

Кейт народилася в Нью-Джерсі в сім'ї італійського походження. Дитинство вона провела в місті Назарет в штаті Пенсільванія, тоді вона і отримала перші уроки гри на фортепіано від своєї матері. У 1998 році Кейт закінчила школу разом з музикантом Джорданом Уайтом. Після цього вона закінчила Кістоунскій коледж за спеціальністю образотворчі мистецтва, а потім в 2003 році отримала ступінь бакалавра мистецтв. Станом на 2008 рік, проживає в Лос-Анджелесі.

Поява Мікуччі на ТБ включає в себе безліч рекламних роликів, гостьові ролі в серіалах Малкольм в центрі уваги, Довго і щасливо, Як я зустрів вашу маму, Корі в будинку, Campus Ladies, і ролі в серіалах Клініка, Виховуючи Хоуп і Теорія Великого вибуху. Мікуччі знімалася в фільмах Останнє ура, Барт зняв номер в готелі і Одного разу в Римі. Мікуччі знялася в п'яти епізодах телесеріалу Клініка ( «My Lawyer's In Love», «My Absence», «My Chief Concern», «Our Histories» і «My Finale») в ролі Стефані Гуч, гравця на укулеле. Вона виконує в серіалі кілька пісень - «The Happy Song», «Mr. Moon »і« Fuck You »(назва якої було змінено на« Screw You »). У 2009 році вона знялася в короткометражному фільмі Imaginary Larry, сценарій до якого вона написала разом з Рікі Ліндхоум, її партнером по групі Garfunkel and Oates.

Мікуччі проводила концертне шоу «Playin 'with Micucci» кожного третього понеділка в Steve Allen Theater на бульварі Голлівуд, в Голлівуді, останній раз шоу проводилося в серпні і жовтні 2011 року. На своїх виступах вона представляла пісні та історії у вигляді музичного шоу. Вона називала назва шоу єдиним його брудним аспектом (гра слів заснована на жаргонному значенні слова cucci - піхву). Також Мікуччі разом з Ліндхоум проводили в Лос-Анджелесі шоу під назвою «An Evening with Garfunkel and Oates». Мікуччі разом з Вільямом Мейсі грала на укулеле для просування фільму Барт зняв номер в готелі. Відео їх виступи набуло популярності на таких сайтах як YouTube і The Huffington Post. Кейт випустила два сольних міні альбому, які були випущені на початку 2009 і наприкінці 2010 року.

У 2010 році вона знялася у фільмі Одного разу в Римі, а також в епізоді шостого сезону серіалу Дурман. У тому ж році вона знялася в ряді епізодів серіалу Смертельно нудьгуючий на каналі HBO, а також в серіалі Виховуючи Хоуп в ролі Шеллі. У лютому 2011 року Кейт знялася в рекламі Progressive Insurance в ролі офіціантки. Вона озвучила Венді в мультсеріалі Час пригод, а також Джулі Кейн в мультсеріалі Мотор-Сіті. У липні 2012 року Кейт знялася в Scary Smash. У січні 2013 року Мікуччі пройшла проби і отримала роль в серіалі Теорія Великого вибуху. Її персонаж (полохлива дівчина на ім'я Люсі, деякий час зустрічалася з Раджа) дебютував 14 лютого 2013 року. Мікуччі стала гостьовим суддею в телешоу King of the Nerds.Постери
Ім’я:
21 червня 2021
Ваш коментар