Джошуа Мікель


Joshua Mikel

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американський актор, режисер, продюсер, оператор і монтажер.

Джошуа Мікель народився 27 січня 1984 року в Конаєрсі, штат Джорджія, США. Майбутній актор навчався в Театральній школі при Університеті штату Флорида в Гейнсвіллі, де мав можливість попрацювати з обох боків камери, а також у різних програмах по Креативному написанню. Крім усього іншого, Джошуа є вже тривалий час барабанщиком рок-групи "Look Mexico".

Дебют Мікеля в кінематографі відбувся відносно недавно в 2011 році з фільму "Без різниці що" Чері Сольтера. Уже через 4 роки в кар'єрі актора з'явився перший по-справжньому великий проект під назвою "Ми – Міллери", де йому дісталася епізодична роль.

2015 рік став вельми активним у фільмографії Джошуа. Саме тоді він узяв участь у створенні таких картин, як "Термінатор: Генезис", "Швидкість: Автобус 657", "Дідусь легкої поведінки", "Непрохані гості".

2016-2017 роки були не менш продуктивними для Мікеля. Тоді він був зайнятий у стрічках "Мобільник", "День незалежності: Відродження", "Новорічний корпоратив", а також з'явився в 6 епізодах серіалу "І мертві підуть".Постери
Ім’я:
22 вересня 2021
Ваш коментар