Езра Міллер


Ezra Miller
Дата народження:
30 вересня 1992

Рейтинг персони

6.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 4

Біографія

Американський актор і музикант.

Езра Міллер народився в родині танцівниці німецького походження Марти Міллер (в дівоцтві Кох) і старшого віце-президента видавництва Hyperion Books Роберта Міллера єврейського походження. У нього є дві старші сестри - Сайя і Кейтлін. Щоб побороти дефект мови, почав займатися співом. Грав у виставах театру Метрополітен-опера, в шість років взяв участь в прем'єрі сучасної опери Філіпа Гласса «Біла Ворона». Навчався в приватній школі округу Хадсон «The Hudson School».

Кар'єра.

Езра Міллер знімається в кіно і на телебаченні з 2008 року. Серед його телевізійних робіт невеликі ролі в серіалах «Каліфорнікейшн», «Закон і порядок: Спеціальний корпус» і «Дорогий доктор». На великому екрані актор з'являється переважно в незалежних фільмах, таких як «Випускники [en]», «Сіті-Айленд», «Пам'ятай про Гонзо [en]», «Кожен божий день», «родичі», «Щось не так з Кевіном »і« Добре бути тихонею ». Крім кіно Езра займається музикою - він барабанщик і вокаліст в групі Sons of an Illustrious Father.

Особисте життя.

У 2012 році в інтерв'ю журналу Out Езра Міллер розповів, що є квір. Також він заявляє, що відкидає гендерні ідентифікації і не збирається вішати на себе ярлики, нав'язані суспільством ..

Влітку 2011 року в Піттсбурзі, де він знімався у стрічці «Добре бути тихонею», Міллер був пасажиром в автомобілі, який зупинили через непрацюючі стоп-сигналів, і поліцейські виявили у нього 20 грам марихуани. Спочатку він був звинувачений в зберіганні наркотиків, але потім звинувачення було знято. Замість цього актор сплатив штраф в розмірі 600 доларів за хуліганську поведінку. Міллер пізніше так прокоментував цей інцидент: «Я не знаю, чи є необхідність приховувати той факт, що я курю марихуану. Це нешкідливі трав'яні речовини, що підвищують сенсорну активність ».Постери
Ім’я:
04 серпня 2021
Ваш коментар